Prečo dobrí muži majú takú smolu?

Príspevok v téme: Prečo dobrí muži majú takú smolu?
tá dobrá

Preco ti slusni a dobri vychovani muzi si vzdy vyberu za partnerky, frajerky, manzelky tie hnusne ukricane, vecne poucujuce a tzv. najmudrejsie dievcata a zeny?
Poznam zopar takych muzov ktori takto dopadli a ziju s takymi potvorami. Oni su ti dobri ktori im vsetko urobia co od nich tie potvory chcu.
Preco im nevedia povedat zbohom a odist od nich.
Preco sa nevedia a boja od nich odputat ked im do vsetkeho kecaju, vecne ich poucuju, kricia po nich, zakazuju a diriguju vo vsetkom?
Su tak slabi dusevne, nesebavedomi, nauceni vsetkych pocuvat?
Su az tak prilis dobri ze nevedia takej xantipe povedat zbohom ja odchadzam?
Alebo to potrebuju byt stale buzerovani, poucovani, pokrikovani? Nevedia zit bez toho?
Preco si nenajdu rovnako slusni a dobru zienku k sebe?
Preco? Vysvetli mi niekto tento zakon prirody?
Dakujem

adr1a

Zeby rovnovaha?)) Jing a Jang, cierna a biela, voda a ohen, mesiac a slnko ai. Vzajomne doplnanie, vyrovnavanie. Predstav si, zeby daky notoricky suknickar grazel lump, prip.alkoholik a ine mal pri sebe takuto istu?)) Vsak by sa pozabijali) A prave preto, ze vedia aki su, nechcu mat pri sebe nieco taketo iste. Ale tak su aj take pary, ktori su si podobni (vrana k vrane sada, rovny rovneho si hlada).
Pary sa v istom zmysle aj doplnaju. Tichsi, zakriknutejsi, utiahnutejsi ludia sa navzajom tazsie hladaju, zoznamuju. Potrebuju ako keby nakopnut, aby ich niekto potiahol vyzval prebudil oslovil..

tá dobrá

Ak by tu mal niekto otazku preco to riesim a co tym sledujem. Tak preto ze kolkokrat som sa snazila vzbudit zaujem u takehoto chalana-muza a nijako som sa nevnucovala, spravala sa normalne, komunikovala, vtipkovala, smiala sa, napriek tomu si vybral kazdi jedne tu horsiu v uvodnom prispevku. Vybral si tu ktora ho poucuje vo vsetkom, do vsetkeho keca, sprava sa hlucne, rehoce sa na cele usta, mudruje, kritizuje vsetko dookola. O co lepsia by som bola ja k nemu a snazila sa navodit tu spravnu pohodovu atmosku. Darmo. Ako vidim ze zbytocne sa snazit ked si vzdy pojdu za tou horsiou ktora im asi pripomina ich matku alebo co.