Spolupraca s herbalife

Príspevok v téme: Spolupraca s herbalife
Rady

Zdravim, chcem sa opytat ci mate niekto skusenosti so spolupracou firmy herbalife- podnikanie z domu? Konkretne s pracou cez internet. Tvrdia mi ze moja praca bude spocivat v tom ze ak si nejaky clovek bude chciet objednat produkt menovanej firmy vyplni formular a ten pride mne. Ja budem mat za ulohu spracovat objednavku ale zaroven kontaktovat zakaznika cize vraj nebudem nikoho otravovat s produktami ale zakaznici budu kontaktovat mna. Hacik je v tom ze pytaju registracny poplatok 70e kde vraj su brozurky a letaky.... a nejake jedlo aby som vyskusala s cim budem pracovat. No naco ja mam skusat ich veci ked ich nemam ponukat len spracovavat objednavky? Trosku sa mi to protireci. Tak by som rada vedela ci ma niekto skusenost so spolupracou tohto druhu teda cakat na objednavky od potencionalnych zakaznikov.

Radoslava123

Aj mňa kedysi oklamali, že budem pracovať ako predavačka a že budem dostávať fixný plat. Nevedela som, čo je Herbalife, nevedela som, do čoho idem. Podpísala som zmluvu a zaplatila 6000 Sk za registráciu vo firme a dostala som balíček s bunkovou výživou. Bunková výživa - to je názov jedného z ich produktov. Bunkovú som dala mame a tá od nej schudla, no neskôr v rámci jojo efektu znovu pribrala, takže nič moc. Až keď som bola zaregistrovaná, došlo mi, že mojou úlohou je otravovať ľudí, aby si kupovali produkty tejto firmy a moje finančné ohodnotenie sa bude odvíjať výlučne len a len od toho, koľko produktov som predala. Takže mojou povinnosťou bolo ponížiť sa na úroveň podomovej dealerky. Tie peniaze, ktoré som dala za registráciu do firmy, boli v skutočnosti peniazmi, ktorými som si zaplatila bunkovú výživu - jej riadnu, zákaznícku cenu. Čiže keby som bola zaregistrovala nejakého blbca, ktorý by sa bol rozhodol, že chce pracovať pre firmu Herbalife, nebola by som musela dať bunkovú mame zjesť, ale by som ju bola mohla tomu blbcovi predať a dať firme Herbalife zbohom. Aj tak sa dá. Doma v rodine sme to nebrali ako žiadnu tragédiu, skôr sme sa na celú vec pozreli z toho pohľadu, že však keď sme si bunkovú kúpili, tak sme si ju aj zjedli a hotovo. V čase, keď som bola akože čerstvo zaregistrovaná, som bola povinná chodiť na tie ich takzavné akože školenia. Za každé školenie som zaplatila 250 Sk, čo bolo na tú dobu (okolo roku 2000) dosť veľa peňazí. No našťastie som tých takzvaných akože školení až tak veľa neabsolvovala, možno tak dve-tri. Jedno z nich sa konalo v Brne, v BOBY CENTRE vo veľkej laserovej hale. Bolo to tam preplnené ľuďmi, hrala príjemná disco hudba, laserové svetlá svietili a vytvárali príjemnú atmosféru ako na diskotéke. No čo ma na týchto takzvaných akože školeniach veľmi sklamalo, bolo, že som sa na nich vôbec, ale absolútne nič nedozvedela. Nepadlo tam ani slovo o tom, ako presvedčíme zákazníka, aby si niečo kúpil, aké finty použijeme, aby si naše produkty kúpil - absolútne nič. Iba takzvaní akože veľkí dealeri vyskakovali na pódium a vykrikovali, že zarábajú milióny a miliardy, že majú také autá, také domy, že si to a ono zo svojich zarobených peňazí mohli dovoliť, že chodia na dovolenky do Ameriky, že im sám prezident a zakladateľ spoločnosti pripínal odznak na oblek, podal ruku... a podobné drísty. Snažili sa tváriť sa nadšene, ale vôbec im to nešlo. Ústa sa im smiali a oči im plakali, čo museli na pódium takto skákať a ešte aj klamať, aké oni majú vysoké zárobky. No v skutočnosti to boli obyčajní zadĺžení chudáci, ktorí tie autá mali na lízing a drahé značkové obleky na tú jednu príležitosť možno iba požičané. Totiž ak sa niekto chcel stať veľkým dealerom, musel vraziť do firmy Herbalife 200 000 Sk. To znamenalo, že za takúto vysokú sumu si musel objednať tovar. Veľký dealer mal tovar s 50 % zľavou a malý dealer, ktorý bral výrobky po jednom, mal tovar s 25 % zľavou. Ten veľký to však mal s takou vysokou zľavou iba vtedy, ak urobil objednávku za 200 000 Sk. Čo z toho celého vyplýva? Že čím väčší dealer, tým väčší blbec - hlupák - naivka. A keď už niekto takúto vysokú sumu do firmy Herbalife vrazil iba preto, aby ho na pódiu niekto mohol osloviť veľaváženým pánom manažérom, ale pochopil, že tie predražené produkty firmy Herbalife si nikto nekúpi, tak vrhol všetku svoju energiu do registrovania ľudí, čiže do presviedčania ľudí, aby začali pre firmu Herbalife pracovať. Ale aj do presviedčania, aby sa dal na kariéru veľkého dealera. Lebo v takom prípade by dotyčnému blbcovi stačilo nájsť iba jedného jediného rovnako naivného hlupáčika ako je on sám a ten keby vrazil 200 000 Sk, tak ten, ktorý ho presvedčil, aby tak urobil, by sa zbavil tovaru, ktorý si v reále aj tak nikto nekúpi (niet zákazníka = nepredajný produkt) a potom by už mohol s kľudným svedomím a bez väčších finančných strát, ale hlavne bez zisku, firmu Herbalife opustiť, čím by štafetový kolík na vyskakovanie na pódiu a hranie sa na boháča prenechal ďalšiemu zadĺženému chudáčikovi - nešťastníkovi. Ak chceš naozaj zarábať peniaze, ZABUDNI NA HERBALIFE. Ako barmanka v krčme zarobíš viac, ako predavačka v potravinách zarobíš viac, ako robotníčka vo fabrike pri páse zarobíš viac. Vo firme Herbalife nezarobíš nič.

Moireal

Je to podvod. Nedaj sa na to. Moju sestru oklamali a takych ludi je ovela ovela viac.
Prave ten hacik by mal byt pre teba varovnym signalom. Seriozne firmy alebo ludia nepytaju vopred registracny poplatok. Plati to podla mna aj o pracovnych agenturach.
Drzim palec, urcite najdes nieco ovela lepsie a hlavne normalne. :)