Rovnaky cas - stava sa aj vam?

Príspevok v téme: Rovnaky cas - stava sa aj vam?
Adac

Dobrý deň
V poslednom case sa mi dost casto stava ze ked pozriem na hodinky je tam rovnaky cas...nebolo by na tom az tak nic keby sa to nedialo uz mozno 2mesiace alebo aj trochu viac a aj 6x do dna sa mi to stane..kedy ako napriklad dnes sa mi to stalo 2x
Chcel by som vediet vas nazor alebo co si o tom myslite a tak...mozno aj vlastne skusenosti
Ďakujem

mam56

Tak som dnes potom išiel ďalej po lese, idem si a idem a zrazu predo mnou stojí veľmi starý a neoholený dedo s automatickou zbraňou v ruke.
Ja na neho. Chcete ma zastreliť? A on sa ma len opýtal, či som Nemec alebo Rus.

mam56

To je znamenie zhora, tie časy. Perfect match...
--------------------
Ja som bol dnes v lese a tam som stretol jednu škaredú ropuchu. Ona mi povedala, že keď ju pobozkám, tak sa zmení na nádhernú vílu Amálku.
Ja že ok, až tak sa neštítim. Pobozkal som ju a žabka zostala taká istá ako predtým.
Ja jej hovorím, tak čo ropucho, čo sa nemeníš?
A ona mi na to hovorí: taký starý chren a verí na rozprávky?!:-)

mam56

Neviem, či je horúco, či ako?:-)
Ja som sa dnes po cca. 6 rokoch pozrel na hodinky.
V tých hodinkách však nebola baterka, tak mi to aj tak nepomohlo:-)
Idem schlafen.

Adac

Tak mne sa to stava celkovo ze su rovnake cisla...teraz myslim cas ze je napr 11:11, 13:13, 21:21.. cize niesu to nejako konkretne cisla ktore idu vzdy len su dve take iste

slnecnica14

Ako pisal mesačný princ, mne sa toto deje už velmi dlho, vsade same 4 ... a to nie len ked pozriem na cas... ked pozriem spz pred sebou v aute alebo za sebou, na bločkoch v obchode, neraz sa mi stane ze 14:14 a percenta baterky napr. 48, kadekde ma prenasleduju... najskor som to brala ako nahodu potom som to hodila do googlu a tiez mi naslo ze to su signaly anjelov a ze napr, tie 4 patria medzi najcastejsie ich prejavy :))) ci je to pravda ci ne to sa asi nedozviem ale paci sa mi ta predstava ... :) hej a frajer zase vkuse pozrie na cas ked je 22:22 tiez uz sa mu tazko veri ze je to len nahoda .... heh :D

antimatemati

mne sa to tiež stávalo jedno obdobie som skoro každý deň ako náhodou pozrel na mobil a videl som tam 11:11 stávalo sa mi to jedno obdobie dosť často nechapal som.. podla mna je to len náhoda

adac

tak mne sa to mam pocit zacalo stavat cca odkedy odislo jedno dievca do zahranicia na zaciatku prazdnin
mozno si to len namyslam ale vazne mam taky pocit ze je to viac-menej odvtedy

Mesačný princ

Ja som počul, že to je znamenie, ktoré nám dávajú anjeli :)

Pred pár mesiacmi dozadu som sa pravidelne budil o 4:44 a všade som videl 4...jednoducho na hodinách, prospektoch v tv...

neviem aké čísla sú tam a nemusí to byť ani tak ale aspoň je niečo čím som si to odôvodnil.