Neštastie na partnerov

Príspevok v téme: Neštastie na partnerov
maria7854

ahojte mám v živote jeden neustále sa opakujúci problém..a to je neštastie na mužov... viem že v živote existujú oveľa horšie problémy ako ten môj no som z toho veľmi nešťastná... mám 29 rokov a čo sa týka predchádzajúcich vzťahov stále sa v nich opakovalo to isté..nešťastie na totálne neschopného partnera tzn samé dlhy, neschopnosť zarobiť šetriť a problémy s financiami.. samu seba by som charakterizovala ako schopnú babu mám vš cez školu i po škole som neustále pracovala vzdelávala sa mám dve práce viem šetriť pre budúcnosť no akonáhle spoznám nejakého muža vždy sa z neho vykľuje človek zadlžený ktorému sa nechce pracovať spolieha sa že ja vyriešim všetko za neho ..hnevá ma to pretože už mi to ťahá na 30tku a nenašla som niekoho naozaj zodpovedného kto má zmysel pre rodinu... nechápem tú nespravodlivosť v živote.. prečo si schopné ženy musia vždy nájsť neschopného partnera? ako to v živote zmeniť? pomáha zmena myslenia? dakujem už som zufala :(

grg

v prvom rade si vsimaj materialne veci. na nicom inom vo vztahu nezalezi, ak ano su to druhorade veci, to ti potvrdi kazda slovenka. a nasledne zistuj ako s tym materialnym hospodari. tebe ostavaju dve mozne reakcie. 1. ked ma hlboko do vrecka ani si s nim nezacinat. 2. ked nema hlboko ale zle hospodari nepokracovat s nim.

katkaja

Ak mali vsetci partneri nejaku crtu rovnaku, problem je v tebe - ty si takych sama pritahujes. A toto je psychologmi potvrdena teoria.

kimikimi

Ked sa zoznamis s novym muzom tak si musis vsimat urcite veci, napriklad na akom aute prisiel, ake ma oblecenie, hodinky, a tak. Na zaklade toho sa da urcit pomerne dobre kolko orientacne zaraba. Ak stretnes muza ktory za tebou pride na fabii, tak je jasne ze z neho asi vhodny partner nebude, pretoze bud je taky chudobny, alebo taky lakomy. :-)

shayleen

Neboj sa ty ešte aj des toho správneho. Ja som mala doteraz tiež chlapov ktorý mali buď to alebo hento nechceli hentoto a chceli tamtoto čiže samých nesprávnych a keď som mala 32 som spoznala terajšieho partnera a sme už 4 rok spolu. Takže neboj aj ty nájdeš toho správneho