Alventa alebo ine antidepresivum

emma18

Ja ked som zacinala uzivat aj ked som prechadzala z jednych AD na druhe, vzdy som aspon tyzden uzivala neurol+AD, vtedy nepocitujete nijake vedlajsie ucinky (bola som iba dost ospala ale dalo sa to vydrzat)

Lebo pri uplne prvej tabletke AD som si neurol nedala, myslela som ze to zvladnem bez neho, ale skoro som si vytrhala vlasy ako mi bolo zle, druhu tabletku som si uz dala s neurolom a vsetko bolo OK.

treba najst dobreho psychiatra a dodrzovat jeho pokyny :)

teraz som uz uplne bez AD a zijem. Bola mi diagnostikovana panicka porucha, 7 rokov som sa trapila sama, rok som sa liecila a teraz sa citim uz dobre. takze da sa to, len treba bojovat.
drzim palce

kto by chcel pokecat kludne mi napiste na silvia92@post.sk

jajaa

Nástup účinku Alventy bol u mňa dosť drsný, ale bolo to tak aj preto, lebo som prechádzala z antidepresíva typu SSRI na SNRI. Tie ,,divné" stavy na začiatku liečby Alventou mi trvali cca 6-8 týždňov, postupne sa to zlepšovalo a beriem ju asi 2 roky už, pomohla mi dosť. Ale ja beriem viac psychiatrických liekov poprinej, takže je to také skreslené trochu ako keď ju niekto berie ako monoterapiu.

aôldsuv

ja tiež keď som bral alventu tak mi možno od začiatku nechutilo jesť, ale aj tak som to zjedol, lebo to len taký klam

kyjsjs

ja ked som zacal brat alventu tak mi ani nechutilo jest ake to boli divne stavy... ale po tyzdni az dvoch v pohode.