spolahlivost kondomov

tanicka

S priatelom nam tri kondomy praskli.Nastastie sme si to vsimli vcas a nestala sa tragedia:-)Chalan musi byt proste opatrny a vytiahnut skor aj ked ma kondom.

jaja

ja mam sex kazdy den.asi rok som brala HAK a aj ked mi vsetko dobre sadlo prestala som brat.bola som na operacii slepaku a primar mi povedal ze mam nehorazdne znicenu maternicu od HAK a asi nebudem moct mat deti.tiez mi povedal ze skoro ziaden gynekolog to nepovie lebo oni na HAK poriadne zarabaju.HAK je pre starsie zeny po porode a tak. teraz pouzivame kondomy a fakt sa nicc nedeja aj ked ako vystrajame ako dzivy este sa nic nestalo.durex su fakt zle. najlepsie primeros.

nani

sak jasne..ja nehovorim, ze teraz vsetky durexy su chybne abo co, mozno sme len mali smolu..vyrobna vada, ktovie, ale tak ja osobne uz by som sa na ne nespolahla, po takej skusenosti.

sway

tak ja sa s priatelom milujemem uz vyse polroka stale s kondomami Durex - classic a este ani raz sa neroztrhol. davame si pozor.opatrne.dufam,ze to teraz nezakriknem.tym som iba chcela povedat, ze nie vsetky Durex-ky su nespolahlive.Vraj vrubkovane praskaju zaradom vsetky.

mica

problemy nastavaju povysadeni HAK---aj niekolko rokov po...zial

a ja sa spolieham na kondom.ziadny problem nebol a nechapem ako sa to moze roztrhnut.nech robime co chceme nic sa neroztrhne

to co robite v posteli preboha? :))

nani

no ja mam s kondomom zle skusenosti.nam sa s priatelom 2krat roztrhol durex a som si 100% ista ze bol nasadeny spravne.Prvykrat sme si to vsimli, no druhykrat uz bolo neskoro, tak sme vecer o 9tej bezali po postinor.Som si povedala, ze nebudem si robit taketo stresy, mat dietatko v 17tich ie je nic moc, tak som si dala predpisat HAK a uz je v v pohode.No nielen preto je HAK dobra, ze nemusime pouzivat kondomy, priatelovi to vobec neprekazalo, aj ked teraz si nevie predstavit zeby sme ho museli opat pouzivat.Ja som mala aj velke problemy s menstruaciou, tak to mi veelmi pomohlo...ako kto chce HAK bude brat a kto nie, tak nech sa nestara do tych, co ju brat chcu a nie len z pohodlnosti.
Noo ale k teme.ak nemas nejake ine problemy, tak ja by som hak nebrala.pepino su dost spolahlive, urcite nekupuj durex

janka2012

my sme sa vcera len tak drazdili a kondom plny semena pukol a bohvie kam sa to vsade rozlialo do mna.zajtra si idem asi po postinor aj ked mi to bude trapne ale co narobim.mala 16 rocna standa tam bude gynekologovi vysvetlovat co a ako a nech mi da tabletku...lebo radsej pod dohldom doktora jak si dat tabletky na vlastnu past

jelena

Podla mna je velmi smutne ze v dnesnej dobe zeny takto uvazuju ze keby sa pritrafilo dieta tak idu na potrat.Ked ta stipalo tak daco nebolo v poriadku lebo toto urcite nie je bezny prejav pouzivania kondomu, keby to tak bolo tak by ich nikto nepouzival keby zeny prezivali pri tom muky.A neviem co sa vsetky stresujete ked pouzivate kondom potom si sami ten sex zneprijemnujete.Ked sa kondom pouziva spravne tak nie je dovod na obavy.A napisat take daco ze radsej si budem nicit pecen ako ist na potrat tak to je akoze vazne smutne ked dakto takto uvazuje.Ved zdravie je to najcennejsie co clovek ma tak neviem ako niekto moze cosi take napisat.

lekarennakorze

nie je to blbost s tym, ze bez kondomu je to lepsie. Som zena a mozem potvrdit, ze bez kondomu je to 100 X lepsie ako s nim. Ale kazda moze mat inu citlivost. Ked pouzival priatel kondom, strasne ma to stipalo a potom tam boli este aj stresy, ze co ak.... Raz sa nam Durex extra safe pretrhol,boli to vtedy ine stresy... Vtedy som si povedala, ze kondom uz nikdy viac a presla som na HAK. Vyhovuje mi, a nech si hovori kto chce co chce, radsej budem davat do seba HAK a nicit si pecen, ako ist potom na potrat alebo prinajmensom si kazdy sex neuzit kvoli stresovaniu

jelena

To ze by to s kondomom chlap nemohol poriadne precitit je riadna blbost a len taka vyhovorka chlapov ktorym sa nechce zatazovat s ochranou.My s manzelom uz 10 rokov pouzivame len kondomy a nikdy sa nestazoval, kedze mame aj deti tak zakusil aj ake to je bez kondomu a sam povedal ze je to len minimalny rozdiel takze nedajte sa oklamat mile zeny a nepchajte do seba zbytocne HAK len zato ze vasmu drahemu sa nechce babrat s kondomom.