Kolegyna v praci

Príspevok v téme: Kolegyna v praci
nada5

Sme tri pracujeme ako predavačky. Sefov nemame za chrbtom no problem mám s kolegynou. Ako som sem)nastupila len ma zacala odstrkovat a ohovarat pred tousvojou stálou kolegynou. Neviem ako, vydrzala som c takomto kolektive skoro 2roky. Snazila som sa jej vtierat, skôr vychadzat. Ale len ona vie vsetko robiť,kolkokrat po mne prerobiť pracu, ide má roztrhnut,Ešte keď muyslim na to ako sa predonnou povýšuje, ostat v takej práci? Som ah rada že m príjem

Filip TT

Dobrá nálada nevyřeší všechny vaše problémy,
ale naštve tolik závistivcù, že stojí za to si ji udržet!

marion78

odchod nemusi jednoznacne pomoct,ked ako vsetci vieme takito ludia sa nachadzaju vsade.myslim,ze pani kolegyna ta berie ako hrozbu podvedome alebo konkurenciu,tak to je uz medzi nami zenami.alebo mozno aj muzmi.zial neviem poradit ako voci tomu bojovat ..mozno to zobrat ako kompliment :)

ladycat

Ked nechceš ist odtiaľ prec, naco sem pises a žiadaš nas o radu? Tak si tam nechaj srať na hlavu aj dalších 10 rokov pre mna za mna. Nepytaj sa ci mas ostať v takej práci, lebo evidentne tam ostať CHCES (podla toho co pises) Ty zmenu nechceš, takze cakaj dalej, ze ona sa zmení......

sewie

skusila si priamu konfrontaciu? normalne slusne z oci do oci sa jej spytat co jej na tebe vadi?...ja som robila s roznymi ludmi a nie s kazdym sme si vychadzali-zpociatku...ale rozhodovr tvarou v tvar vzdy pomohol

makaku

Ahoj...nie si sama,denno denne sa najde takychto vela.Tiez si tym presla a ovela v horsom zneni...o tom sa ti ani nesnivalo,ked sa stara partia v praci proti tebe spikne..a je to sice jedna zena,ale musi mat posraty zivot ,ze ti to robi...ludia stastny,spokojny,normalny toto nerobia...proste je to porcha osobnosti drz sa

nada5

Len o 10rokov starsia, lenže už som mala aj pohovory a nešla som, zasa som sa bála zmeny :(povedala som že ešte vydržím ale s nervami dokedy ach jo,serem na to zatial, bude ako bude, hmm,možno aj ja mám chyby,ale už druhá kolegyna mi povedala že je hrozna a že si nemam to tak brať ale. ...no coment

hviezda01

Nada5-ani nevieš,ako Ti rozumiem..prechádzam niečím podobným..len s tým rozdielom,že ma do tej práce priviedla práve tá kolegyňa..je to už dochodkyňa,ktorá che na silu a na moc vydržať v robote čo najdlhšie,preto sa snaží,aby mi to ,,zaúčanie" trvalo čo najdlhšie.Tiež si myslí,že všetko vie najlepšie a bla bla...najradšej by som odtialto utiekla...tiež sme tu len traja

Radoslava123

Tá tvoja kolegyňa je asi narcistka a s takými ťažko niekto vyjde. Nie sú tam nablízku iné obchodíky, kde by si sa mohla poobzerať po práci? Skús sa spýtať na robotu aj inde, nechať žiadosť a aj keď ťa hneď nevezmú, šanca je, že neskôr snáď áno a aspoň budeš mať dobrý pocit, že si urobila niečo pre to, aby si sa odtiaľ dostala preč. Škoda, že aj v tak malom kolektíve musí byť takáto dusná atmosféra. Krajšie by bolo, keby ste spolu super vychádzali a boli si navzájom nielen kolegyňami, ale aj priateľkami, ale no tak čo už... Je aspoň nejaká stará, že by v blízkej budúcnosti odišla do dôchodku, aby si už od nej mala pokoj? Povedzme, že o taký rok, dva? Lebo vtedy by sa ešte oplatilo vydržať, ale ak je tá zlá kolegyňa starý a tvrdý strom s hlboko zapustenými koreňmi, no do dôchodku to má ešte ďaleko, tak potom asi bude lepšie sa aspoň len skúsiť poobzerať po inej práci a dúfať, že to bude v novom pracovnom kolektíve lepšie. A čo tak práca v novinovom stánku? Tam budeš sama a budeš mať svätý pokoj od ohováračiek a intríg, no potrebu komunikácie vyplnenú, lebo kde-tu sa niekto zhovorčivý zastaví nielen pre časopis a noviny, ale aj na pokec. Alebo pracovníčka v bufete?

ujkoPaľko

Pracuješ tam už 2 ROKY tak prečo nevydržať ďalej? Hmm?
Ako si tam tie 2 roky vydržala že ťa teraz ide roztrhnúť?