Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neplodnosť

Domi Beresikova

Je to podľa mňa úplne relevantná doba, veď mať nechránený styk 8x mesačne je dosť vysoký test. Po troch mesiacoch takéhoto praktizovania súlože už musí byť obom jasné, že niečo nie je v poriadku. My sme s manželom už nechceli testovať a otáľať a na www.cestakdietatu.sk sme si vybrali z celého zoznamu kliník, kde nás vyšetria. Nielen že boli nesmierni milí, ale potvrdili nám naše obavy z problematického počatia, no nenechali to tak! Pomohli nám vďaka asistovanej reprodukcii k tomu, aby sme sa stali rodičmi. :-) Nikdy im neprestanem ďakovať a vždy a všade budem o nich pekne rozprávať, pretože mi pomohli stať sa matkou.

macava

podla mna to je hlupost a rok je prilis kratka doba na to aby sa par povazoval za neplodny predsa plodnost ovplyvnuje vela faktorov ako je napriklad stres vycerpanost a tak dalej takze neplodny par je podla mna taky ktory vobec nikdy z nejakeho zravotneho dovodu nebude moct mat deti

ivani

Dobrý deň už vyše roka sa pokusame o dieťa mam 27rokov. Bol som aj u urologa a mam malo spermii co by mi pomohlo .dakujem

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neplodnosť - Fórum - ZDRAVIE.sk