Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubný strojček

onde

Mám takúto otázku: Ak by som začal zo strojčekom na Slovensku a dajme tomu že o pol roka by som išiel do zahraničia v rámci európskej únie mohol by som pokračovať v liečbe tam ? či by mi museli vybrať strojček na Slovensku a v zahraničí by som začal úplne od začiatku myslím tak že otlačky a pod.?

Šobi

Prosím pomôžte mi ďasno mi začalo zarastať korunku na stoličke kde sa dáva drôt ako to mám čistiť aby sa mi to odstránilo alebo mi to budú musieť rezať?

Angie & Shagya

A nemám to odstiknut?
Pretože ono sa mi to odlepilo ale stále mi to drzí na tom drôte takze cítim ako sa mi to v ústach pohybuje
Alebo nepredávajú niekde lepidlo ktorým by som to zalepila?

Angie & Shagya

Dobrý deň
Dnes mám prvý krát strojček a už sa mi odlepili 2 bloky -neviem ako sa to vola
Čo mám robit?
K zubarke mám ist až o mesiac

Maxik

Dobrý deň. Mám fixný strojček už 10 mesiacov. Stále sa mi odlepuje rovnaký zámok na spodnom zube. Už asi 5 krát a potom mi praskne cely drot.. Zámok sa odlepuje cvakaním zubov. A stále mi ho zubarka nalepí a o 3 dni je uz odlepený. Čo je príčinou odlepenia? Čo robit aby sa neodlepoval? Ďakujem.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zubný strojček - Fórum - ZDRAVIE.sk