Poradte mi... OTEHOTNIEM?

Príspevok v téme: Poradte mi... OTEHOTNIEM?
petra21

Ahojte. Prosim Vas o radu. Viackrat som realizovala prerusovany pohlavny styk. A to tak, ze moj chlapec bol vo mne a ked to na neho islo, dal mi to na brusko. Pockali sme 20 minut a isli sme znova do mna. No citala som toho vela, ale iba sa utrel. Teda sa ani neumyl ani nevymocil. Je tam moznost otehotnenia? mozno napisete ze ano, alebo nieco o kvapocke lasky, ale ja tomu velmi neverim. Spavame takto spolu niekolko mesiacov a nie som tehotna. Co Vy na to? Ja myslim ze moznost otehotnenia je 1 k 1000. A vzdy dosiahnem minimalne jeden orgazmus za noc. Chcela by som vediet Vas nazor, co si o tom myslite. Dakujeeeeeeem a zelam vsetko dobre

euix

ked chce osud aby si otehotnela tak otehotnieš a otehotnenie je jedna velka nahoda ... =D ovulacia trva približne 24 hodin .. iba pocas nich mozes otehotniet a vystihnut tento cas je fakt nahoda ... a este plus ktomu aby sa tam sperije dobojovali ... to je druha vec :P clovek nikdy nevie ... ale treba sa chranit nech je tuzba vselijaka .. viem tazko sa to robi a lahko sa to pise .. poznam to ties sa mi takato vec zoparkrat stala ... =D a momentalne ties cakam na tie mesiačiky partnerky ..

bubka

vynimka potvrdzuje pravidlo...do mna sa napr. tiez nespravil, mozno mal toho trosku na ruke a potom ju dal do mna a meska mi

bubka

no jasne ze sa da tak otehotniet tak nabuduce nech sa radsej umyje aby neboli zbytocne trable. a tiez prajem vsetko dobre