Prekožka

Príspevok v téme: Prekožka
Basc0

Zdravim mam 15 rokov a len nedavno som sa niekde docital ze prekozku si treba stahovat pravidelne a tu je ten problem v decstve mi to robili rodicia ked som rastol nejako mi to nepripominali a ja som na to zabudol a uz mam 15 rokov tak sa chcem opytat ci sa do da zvladnut ked si ju budem pravidlene stahovat alebo je to beznadejne a musim ist na zakrok takmer asi 5 rokov som prekozku nestahoval vobec :( Rodičia o tom nevedia a hanbim sa im to povedat dufam ze sa to da este stiahnut bez nejakeho zakroku :(

proste chalan

hoj, ja mam 15, masturbujem už od detstva, keď som na to nahodou došiel a to je vlastne dôvod, prečo s tymto problem nemam, a riešenie tvojho problemu zaleži od stupňa zrastenia,

Popíš to trochu bližšie, napr, keď maš erekciu tak pretiahneš trošku alebo vobec,

keď nemaš erekciu pretiahneš cez žaluď alebo nie...

a keď pretiahneš, tak či pretiahneš cez cely žaluď alebo je to niekde zrastene?

Samozrejme veľmi neťahaj a skus použiť buď lubrikant alebo aspoň sliny, je blbe skušať to nasucho... V minulosti som tu čital o chalanovi v našom veku, ktory mal Fimozu(zužena predkožka) a vyriešil to tak. že vždy keď bol v sprche tak sa ju snažil pomaly pretiahnuť a po par mesiacoch to dal a mal priliš citlivy žaluď.. ale to je iny pribeh, takže na začiatok:

Je predkožka priliš uzka alebo prirastena k žaluďu?