Zmiesane signaly

Príspevok v téme: Zmiesane signaly
sewie

Zdravicko vospolok,

mam taky problem s chlapom. Stretavame sa spolu uz takmer 3 mesiace ale absolutne netusim na com som...na jednej strane ked sme spolu tak je ku mne mily , pozorny, nezny....ale potom zase sa dokaze aj tri dni neozvat-vobec nenapise, nezavola...nechce sa stretnut...ano, aj ja sa viem ozvat prva, ale chcem aby iniciativa vychadzala z oboch stran...takze na jednej strane si ma par dni nevsima, na druhej strane z neho potom vypadnu veci ako-tvoja nova praca (o 2 tyzdne menim pracu) je od teba daleko, dam ti kluce od mojho bytu a budes moct spat u mna ked budes chciet (jeho byt je asi na pol ceste), alebo chce aby sme isli spolu na vylet do Drazdan v decembri. Uz po nejakom stvrtom rande ma chcel zobrat na veceru ku kamosom kde mala byt aj jeho segra...pytal sa ma ci ma ma predstavit kamosom-hovorim, ze ok...ale to uz bolo 3 tyzdne a nic sa nestalo! Pritom ja som ho zobrala uz na 3 akcie s mojimi dvoma kamosmi....potom napr minuly tyzden sme mali ist na plavaren...v nedelu...az o tretej mi napisal ci sa stretneme neskor?! a po dalsich dvoch hodinach ze je chory, nech to prelozime na zajtra?...ako sorry ale vytocilo ma to-nevedel napisat skor?! problem je ze je aj dost tichy...ked proste vidim ine dvojice ako sa spolu smeju, blbnu...pride mi ze je proste chladny, uzavrety...ja neviem...neviem ci sa ja mam snazit aby sa viac otvoril alebo sa mam na to vykaslat...neviem ci mu na mne zalezi...ci ja mu tiez davam nejake blbe signaly...neviem...nazory? prevazne konstruktivneho charakteru prosim...jedno ci dvojslovne hanlive pomenovania radsej nie:) ....dakujem:)

sewie

tralala ja mam skor pocit ze si on mozno obcas mysli ze ja nemam zaujem....nemyslim si ze ma nejak pocit ze ma ma istu...:/

anjelik *

Sewie, tak nejak sa nám stalo, že nám druhí natlačili do hlavy,,ako má čo vyzerať. Začína to v detstve, keď nám rodičia vysvetľujú, že ak chceme, aby nás mali radi, tak musíme byť poslušní. Keď dospejeme, začíname hľadať druhého a tiež už dopredu máme návod, aký má byť. Veď kamošky povedali, veď mi na fóre napísali. Tam niekde sa potom stratíme a už len čakáme a analyzujeme a porovnávame, či je ten druhý taký alebo onaký. Aby spĺňal naše predstavy. Vzťah sa mení na manipuláciu, očakávanie. Stráca sa to, čo by sa malo stať láskou a nahradí ju túžba vlastniť a to podľa možnosti niekoho vytvoreného na náš obraz. Lenže, každý sme iný a čo potom? Tak rozohráme taktiku..ak ja tebe, tak ty mne. Ak ty mne nie, ja tebe dupľom nie. Začína sa strácať zdravý rozum, to príjemné, ľudské a láskavé. :o)

Moja rada. Teš sa z toho, že si bytosť isto milá a príjemná, prajná a láskavá..lebo takou sa tu prezentuješ a to mu dopraj. Či už je s tebou, alebo nie je. Máš vlastný svet a v každom jednom okamihu je tam už aj on. Tak sýť svoj svet porozumením a pochopením a to bude sýtiť aj jeho. Nie každý potrebuje byť s tým druhým v každej sekunde...pravda je, že je a nemusí to byť aj osobne. Vždy je možnosť, že vaše cesty sa rozídu..ale je na tebe, ako dokážeš obohatiť seba a aj jeho tým, čo spolu, možno na krátku dobu, vytvoríte. To sa nikdy nestratí. :o) Viem, že ty mi rozumieš, čo ti píšem. Čím viac slobody dopraješ jemu, tým viac sa k tebe vráti, lebo si už aj v ňom. Prestaň analyzovať a vychutnávaj si to, čo sa deje a práve teraz. Najviac dáš tomu druhému vtedy, ak mu necháš priestor prejavovať sa úplne slobodne..to je na nezaplatenie. Nie každý to dokáže, predsa len sme len o stupienok vyššie od zvierat a vždy tam tak ľahko skĺzavame..a potom chceme mať žrádlo len a len pre seba a podporu vyžadovať a nie poskytovať. Ale to by už nemusela byť tvoja cesta. :o)

Hravosť, šantenie, lepenie sa na druhého..nikde nie je predsa napísané, že to nemôžeš robiť ty. :o) V najhoršom ťa strasie ako komára. :oP Vieš,, ja osobne nemám problém rozosmevať druhého a len preto, že on sa nesmeje, nebudem aj ja sedieť a tváriť sa jak kyselé hrozno..zase raz sa smeješ, keď povieš vtip, raz keď ho nepochopí a do tretice , keď pochopí a čumí na teba, že a na tomto som sa mal smiať?? :o)))) Treba sa zbaviť komplexu *vážnosti* a hneď sa ti bude ľahšie dýchať a aj žiť. :o)

tralala201

odmlč sa-ale nečakaj že ti hneď za par dní napíše. Odmlč sa na týždeň minimálne (proste dokym ti prvy nenapise, ty sa mu neozyvaj ako prva!!) a výsledky sa dostavia! ;) pribehne ako psíček :)

A keď už si budete písať, neodpisuj aktívne-ako som uz písala buď nedostupná nech sa ďalej dobíja..bud mierne lahostajná, že máš v paži!! ze ti je to jedno... myslim si, že on to berie tak, že ťa má istú. :) Zmiatni ho, nech je na pochybách. Si žena a ženy by mali byť do istej miery hrdé. Máš svoju hodnotu!!

sewie

tralala, ved to ze obcas si pripadam jak keby som trenovala nejaku divu zver a nie ala frajera:D hahaha...no nic...tak sa stiahnem a uvidim ci sa chyti sance alebo to necha tak-tak ci tak dostanem odpoved...

tralala201

presne aj ja som toto riesila!!!! ;) (tusim si aj reagovala na moj prispevok vtedy, tiez som nevedela na com som) ... vie sa odmlčať? odmlč sa aj ty! nemaj čas. Bude ta volat von? povedz ze uz nieco ine mas... bud potvora nedostupná... (viem je to hnusné, doteraz som bývala férová voci muzom a oni to krásne zneužívali!!!) ... takze bud na chlapov potvora do určitej miery a oni docupitajú za tebou. Musíš si chlapa omotat okolo prsta, vycvičiť si ho ako šteniatko. hlavne na ňo nevis... chod si svoje a vysledky sa dostavia.

iggzik

Tak istota existuje iba v predvolebnych kampaniach...

Do vztahu nepatria domyslacky, ani nazory 3ich osob (kamossky, forum etc..)

Uprimnost, komunikacia, trpezlivost, dovera, kompromis su veci co by mal kazdy ovladat ak chce mat dobry vztah..

Kazdy mame vlastny vesmir, aj ked to kazdy vie, nie kazdy to dokaze pochopit a riadit sa tym..

Ja osobne smsky napriklad neriesim skoro vobec za poslednych asi 10 rokov som poslal par 1100 a par veducemu ze nedojdem do roboty.

Co sa blbnutia tyka, to mozes iniciovat aj ty a teda zisti, ci sa bude chytat, alebo sa zacne citit trapne..

sewie

ved to...neviem, proste ked vidim na okoli stastne dvojice jak su na sebe nalepeni, jak si pisu...proste mi to pride luto...nevtrdim ze potrebujem sms-kovy maraton, na to nemam cas ani naladu...ale aspon jedna sprava denne by bola fajn....

neviem, mrzi ma to, trapim sa kvoli tomu, nechapem...

vzdy som dufala ze zo vztahu budem mat viac radosti ako bordelu v hlave...hah

Slobodna

Netusim sewie. Mozno ste len rozdielne povahy, on introvert, ty viac extrovert. Vlastne spravanie vam pride ok, spravanie toho druheho cudne. Tazko hadat.

sewie

slobodna, to ma tiez napadlo...tvrdil ze nie...a zas ked mi chce davat kluce od bytu tak sa mi nezda ze by to hral aj na dalsie...

Slobodna

Co radis v takychto pripadoch tu inym? Asi sa s nim o tom uprimne porozpravat, lebo dostanes jednoducho len dohady. My ho nepozname, nevieme preco kona tak, ako kona a co je za tym.

To, co by som ti napisala, by sa ti asi nepacilo a to, ze okrem teba to hra este aj na ine.