Podviedla ma

sususu

A ty este dokazes milovat sa s nou? No v tomto obdobi to asi nerobis ale v buducnosti myslis ze to dokazes??? Ja by som to nedokazala..odpustit by som asi odpustila ale uz by som takehoto cloveka vedla zeba nezvladla...nepokaz si zivot

indila123

človeku čo ti bol neverný nikdy nedaj druhú šancu... kludne to môže spraviť viackrát a čo ty vieš či nedostala nejakú pohlavnú chorobu? jedna vec je že ta zdradila a tá druhá že musíš chránniť seba.. ja by som nevernému partnerovi nikdy neodpustila je to neprípustné ak mal problém mali sme sa o to m porozprávať a nie že skočím do postel ktovie komu a tak si to vykompenzujem...

Nuzz

Clue nehadz vacsinu do jedneho vreca :) stretol si takych viac a preto si to myslis, ale bude to skor o tom ze "vrana k vrane sada" a tak sa tam zgrupli v skupinke take a ty si si urobil zaver, ze vacsina zien je taka. Ja mam kamosky, ktore su svojim priatelom / aj manzelom verne za kazdych okolnosti. Jasne ze poznam aj take zent (to uz nie su kamosky, skor zname alebo so skoly este) co podvadzaju a robia to kazdemu frajerovi, lebo to asi maju v sebe zakorenene alebo co. Ale mne blizke kamosky to nerobia a nikdy neurobili. Ja tak isto. Mala som dlhe vztahy a nikdy som nepodviedla, ani len bozkom. A nedokazala by som to. Tak ti prajem, aby si do buducna stretol skor turo skupinku zien :) a ver, ze ich nie je malo, nie su len vynimka, je ich dost ...

Clue

Ja som to zažil už som jej toľko neveril stačilo mi aj čom som býval na internáte a tam baby, ktorý mali doma partnerov tak ich podvádzali takisto v zahraničí na brigáde proste väčšina žien to má v sebe kurviť sa česť výnimkám

nuzz

e7silent ja mam kamarata, ktoreho ked priatelka podviedla dal jej druhu sancu, lebo tvrdila ze to lutuje a ze sa to uz nestane a bla bla. Frajerka bola par tyzdnov ako medik, snazila sa. Ked vsak videla, ze on jej odpustil vsetko sa vratilo do starych kolaji. Uz nebola taka mila a pozorna. A nakoniec mu oznamila po dalsich par tyzdnoch, ze s tym co ho podviedla to tahala dalej a ze sa chce rozist. Ze bude s tym svojim milencom. Chudak chalan skoncil ako uplny magor. Velmi dufam, ze ak sa rozhodnes dat jej sancu, tak sa ti nic podobne nestane. Pisem to len preto, lebo treba asi ratat s kazdou moznostou, ktovie aka naozaj je, ked ta uz raz oklamala. Samozejme, priala by som ti aby to bola zena ktora si ta zasluzi, ale neviem ....

Jedine v com som si ista je, ze na svete beha este vela takych, co su verne, zasadove a dobre a zasluzia si tiez dobreho chpala ;-)

e7silent

Všetci mate prvdu.Možno ma budete pokladať za blbca ale skusim to ešte sňou a uvidim ako to pojde dalej keď to bude zle tak to skončim...:( a budem sa snažiť zabudnuť na všetko čo sme spolu prežily...:)a začnem novi život s niekym inym...:)

svišťtatranský

you are such a pussy !

vsak uvazuj logicky. preco sa idete brat ? aby ste boli spolu, kvoli jeden druhemu, preto sa idete dat dokopy. ci nie ? ak ano tak uvazuj logicky - ona tuto ideu narusila. uz nie ste dvaja, uz ste boli traja. otazka je boh vie kolko krat a ci sa to este nezopakuje. vies odpustat treba v zivote tiez. ma to svoje opodstatnenie. ale ked ta zena podvedie takto pred svadbou to je na zamyslenie. celkom uprimne ? myslim si ze si este opantany hormonmi, spomienkami, mozno jej recickami, tulenim, lutovanim sa, boh vie ake ma na teba triky. keby si sa toho opantania zbavil a myslel racionalne tak by si ju nechal. je nedoveryhodna nezodpovedna a nezdielate aspon co sa vztahov tyka rovnake hodnoty.

zariad sa ako chces. ja osobne uz s ludmi jednam inak. viem sa zalubit aj ja ale ovela viac pouzivam rozum nez kedysi. postupujem ovela racionalnejsie a mozem povedat ze aj tvrdsie nekompromisnejsie. znie to prehnane ale nalejme si cisteho vina - mame len jeden zivot casu len obmedzene mnozstvo tak preco stracat cas s niekym kto za to nestoji alebo kto vo mne vyvolava prilis velke pochybnosti a otazky. odhadzujem takychto neferovych a neuzitocnych ludi. a to pritom viem byt nezny a lubit, ALE VYBERAM SI ! a to iste odporucam aj tebe