Aký máte plat ?

Príspevok v téme: Aký máte plat ?
krakonoš

Aj keď viem, že peniaze sú citlivá téma, ale zaujímalo by ma aký máte brutto /hrubý/ plat ? Ste spokojný? keď sa nájde niekto kto otvorene napíše poprosím aj počet zamestnancov firmy a ešte kraj.

Ďakujem

890 brutto, nespokojny,20 zamestnancov, ZA kraj

Viem, že by sa to dalo viac špecifikovať, vek, vzdelanie, profesia, ale to nechcem vyzvedať.

hackerka

@ rose nepotrebujem príspevok všetkým DD poslať ja sa viem jednoducho dostať do PC a dostať všetky Info ktoré potrebujem o tej osobe a pošlem to tam kde pracuje také jednoduché

hackerka

Tak pre vaše Info nemôžem zato že mám maďarskú národnosť čiže nie som maďarka z Maďarska a pracujem na SK

Rose_001

Milá Hackerka!

Prvý kto tu začal vyrývať ste boli práve Vy. Ľudia tu diskutovali o tom, kto je ako spokojný vo svojom zamestnaní a Vy sa tu vyhrážate skopírovaním príspevkom zamestnávateľovi a pod.. Neviem či chcete rozoslať skopírovaný príspevok všetkým DD v SR, alebo sa hráte na dôležitú osobu, ale je to maximálne trápne.

Rozumiem, že máte nastavený smartphone na maďarský jazyk, ja ho mám tiež, ale slovenský pravopis ovládam. Len tak na margo: v zamestnaní sa píše s mäkkým "i" a nie v zamestnaný. Keď budete Vy taká dokonalá, tak potom si môžete dovoliť kritizovať ostatných.

!!!budúci senior

Milá hackerka, keď sa ti táto práca tak veľmi páči a vnútorne ťa tak napĺňa, že si tu dovoľuješ moralizovať, prečo ju nerobíš hoci za tých 300eur na Slovensku, či v Maďarsku? Aj slovenskí a maďarskí dôchodcovia chcú mať pocit, že je o nich postarané a že majú suché plienky!!!!!

hackerka

Tak vážený ja vám teraz niečo poviem viete ti starý ľudia čo žijú v domove dôchodcov nemôžu za to že sú starý nevládna neschopný alzheimeri dementi smradľavý a ešte neviem čo tìto ľudia sú ale rady že sa o nich niekto stará že je ő nich postarané! Neviem čo budete robiť VY keď budete starý smradľavý neschopný alzheimeri aj vám budú pičky a čičky a zadky utiera lebo vy keď budete starý a neschopný vy to tiež nebudete vedieť samy urobiť tak buďte rady že aspoň niečo také existuje. Lebo je veľa starých ľudí ktorý by radi vo vlastnom domove zostarli a zostali ale žiaľ bohu tu na SK nieje mobilné opatrovateľstvo tak rozšírené ako u susedov v Rakúsku

ružička voňavá

jasné...posraté rite ti závidíme...

Ja osobne mám za čistú prácu bez zmien vyšší plat, takže určite nezávidím.

To je všetko k tvojej trápnosti, viac sa k tebe vyjadrovať nebudem.

ružička voňavá

Na Slovensku je to, myslím, dosť bežný plat na tejto pozícii. Nie každý môže zdrhnúť za hranice. Preto sa mi zdajú výhražné hackerkine príspevky trápne, navyše mýliť si zamestnanca a zamestnávateľa môže asi len Maďar (na margo maďarčiny v mobile).

cash

Robiť opatrovateľku seniorom za 300 eur, to je už celkom sila, ja som pozeral platy vo švajčiarsku, tam obvodný lekár má priemerný plat mesačne 10000-13000 eur, tuším, že niektorí to majú ročne okolo 166000 eur. A to je len obvodný.