Zaujímavý výsledok

Príspevok v téme: Zaujímavý výsledok
Zvedavec4

Zdravím, zaujíma ma váš názor. Bol som na jednom pohovore, boli sme tam asi desiati a naša "budúca zamestnávateľka" nám rozdala čisté papiere a hovorila nám, čo máme kresliť. Bola to klasika strom, dom, kvetinka a slnko. Ja jediný som nakreslil slnko na pravej strane. Všetci dojedného naľavo. Tá, čo robila ten pohovor na mňa veľmi zvláštne pozrela, akoby som bol cvok alebo čo. Zrazu som sa cítil veľmi nepríjemne. Slnko kreslím vždy napravo, neviem, máte niekto psychologickú školu, alebo znamená niečo ak som to nakreslil vpravo? Zaujíma ma to. Dikes

_meno

Ak citis neprijemnost z ludi Zvedavec4 - posluchni svoje pocity, ti ludia su k tebe neprijemne.

(mozes aj neverit pocit / pochybovat o zivote .. casom spoznas co tym zivot myslel ;_) inak povedane ked citis z ludi zlo, mozes hned prijat ze su zli, alebo sa klamat a neskor ich zlo zazit a mozes uverit aj potom .. alebo sa klamat nadalej ..... neni v tom ziadna psychologia, je to prosto zlo ktore chces obliect od nejakej formy (napr. pretoze podla "XYZ argumentov" slnko musim kreslit vlavo .. inak povedane sam seba oznacis za zlého, pricom si nic zle nespravil ... zacni verit sam sebe

(pretoze to co citis je v skutocnosti co ti vravi zivot, nie co si ty vytvaras ... ale to je uz ovela hlbsie poznanie (preto napr. nedokazeme ovladat svoje pocity, pretoze to nie sme my .... atd atd atd ver sam sebe)

Prakticka rada na zaver : Zivot ta varoval, ja som len poukazal na to ze Zivot ta varoval : tvoj zivot je tvoja volba (never mne, ver sebe).

Kontrol0r

Úplne divné, ja by som ho tiež dal doprava. A keď som bol malý dával som doprava. Bezdôvodne, pasuje mi tam lepšie lebo som pravák......

Tiež ma zaujíma vysvetlenie.