Mam podvahu ale chcem chodit do fitka

Príspevok v téme: Mam podvahu ale chcem chodit do fitka
La schiena

Ako ux nazov temy hovori chcem zacat chodit do fitka ale nie za ucelom chudnutia ja chcem naopak pribrat . Mam 165 cma 48 kg mam 23 rokov a nedari sa mi pribrat. Bojim sa vsak zlych pohladov a ani nevim ci tam take chude baby chodia . Chcela by som aj nejaku doplnkovu vyzivu s ktprej sa da pribrat . Vyzeram na 15 rokov . Viete mi niecp poradit ?

danielson33

do posilky chodia chudí aj tučni ludia ved je to pre všetkych..nemaj z toho depku. Určite ti to pomôže trošku vytvarovať postavu alebo aj pribrať. no nič nie je hned telo sa najprv brani a reaguje opačne. Tak vela zdaru. Gainery teda protaky su fajn vyživa na pribratie. V predajni ti už chlapci poradia čo je naj v tvojom pripade

La schiena

a ked si kypim ten ganier lwn tak a bidem popritom cvicit doma ... aby som sa moz nenamahala vo fitku ..priberiem? mne nejde o svaly . .... len sa citom byt chuda

fitko

Blbost chodit do fitka ked si chuda. Schudnes este viac aj mne sa to stalo. Jeden fitnestrener okrem toho bol aj moj znamy ze mi cvicenie fo fitku pomoze pribrat ale praveze mne sli kila este viac dolu a schudla som o pat kil za tri tyzdne a prsia my sa mi este viac splostili. Svaly na rukach sice narastli ale mala som akurat tak svalnate ruky a prsia ako chalan. Ti hovorim este viac schudnes a efekt pribratia nikde. Ja som jedla viac ako mi on radil aj cvicila a nic. On mi tvrdil ked budes dostatocne jest a cvicit svaly narastu a ty priberies. Svaly narastli troskusa vyrysovali ale len na ramenach a kila sli dole takze nikdy viac. A ano chodia tam aj chude baby ale to su tie anorekticky ktore maju nohy ako kmen dvojrocnej jablone ktore maju pocit ze su stale tlste a tak cvicia ako sialene a nejedia nic. Ale z tych si priklad neber lebo skoncis na infuziach a v ustave na liecbu anorexie.

La schiena

Dakujem . No nutridrnik som pila ale dako mi to nepomahalo moxno som to pila dost kratko neviem ... a twn gainer skusim .. lebo vsade kde idem mi len vravia aka som chuda . ... kedbsom mala 16 som mala problem s tym ze som chcela schudnut aj ked som hola chuda ale to bol vtedy daky osial vsetky baby chceli jak tycky vyzerat. Mozno ki tomu sa mi uz nejak nezmenila postava teraz to velmi lutujem...... :(

Jefitto

Normálne choď do posilky a rob aj silové cviky, samozrejme, s primeranou záťažou... a po každom tréningu si kúp a dopraj gainer (vygoogli) a uvidíš, jak vyrastieš