čierne body, rozšírené póry

Príspevok v téme: čierne body, rozšírené póry
Emily55

Ahojte, mám problém s čiernymi bodkami, resp. rozšírenými pórmi. Mám skôr masnú pleť a čierne bodky v oblasti najmä nosa a brady som mala vždy a nikdy to nebolo nejaké tragické, za posledné mesiace som si však všimla, že mám veľmi rozšírené a upchaté póry pri nose, na lícach. Naozaj to dosť vidno, pleť vyzerá byť taká hrubá, drsná...
Nemenila som v poslednej dobe kozmetiku, ani nič podobné, takže neviem, z čoho to vzniklo.
Viete mi poradiť niečo, čo na takéto veci pomáha, prípadne niečo, čo to spôsobuje? Strava? Stres? Mám 25 rokov, takže nejaké také zmeny ako v puberte to snáď nebudú :)

ďakujem za odpovede

cukiluki666

Ahojky s čiernymi bodkami mám problémy aj ja. Najskôr som ich vytláčala no za dva dni som ich tam mala znovu , ale nos červený od vytláčania sa mi lúpal. Zvolila som šetrnejšiu taktiku kúpila som si pásiky na čierne bodky. Je to super vec, namočíš priložíš a po určenom času, ktorý máš uvedený na návodu dáš dolu aj s bodkami. Šetrné a bez bolesti. V krabičkách bývajú väčšinou po 6 kusov. Používala som najskôr Nivea, ale potom mi kamarátka doporučila takúto stránku a tam ich majú aj s olejčekon z Tea Tree s Aloe vera atak ... A sú bez PARABENOV tu máš preklik kukni...www.krasnadoma.sk