Gangliom

RNG

peterx, zijem v USA a od detstva, ked som bol stepeny do mna nepichli ani nezarezali ziadni lekari a ani som nezobral ziadne lieky uz vyse 17 rokov.
A som stary pan, cez 60 rokov, celkove zdravy az na cukrovku a obvykle problemy starnutia(obcasne reumaticke bolesti, ktore riesim uspesne roznymi potravinovymi doplnkami)

petersx

Ja mám doma horské slnko čo má ultra fialové žiarenie to je na opalovanie a druhý gombík ktorým sa zapína infračervené, to je na ohrievanie. S tým som sa nahrieval ak som bol napríklad prechladený a mal som problém s dutinami.
Tak to som myslel.Zrejme ako píšeš je to treba držať v teple 24 hodín denne a to nahrievanie infračerveným žiarením 3 x 10 minút denne by zrejme nestačilo.
Z toho čo tu píšeš chápem, že si niekde v zahraničí a zrejme aj na Slovensku to nepredávajú. Ešte presnorím internet.
To : peterbr
ďakujem aj tebe za info. a kde si to mal, alebo nedaj bože máš. Ako ti prevádzali chirurgický zákrok. Ambulantne? alebo si sa musel objednať v nemocnici? koľko trvalo nabehnutie od zákroku znova do práce? Popíš niečo okolo toho. Ďakujem.
Ps:
RNG
skúsiť aj tu " Vietnamskú masť"?

RNG

petersx, horske slnko je zdroj ultrafialoveho ziarenie nie infracerveneho.
Na to treba infracervene lampy(reflektory) alebo infracervene LED.
Teplp na tom mieste si mozes udrzat 24 hodin namotanim vlnenej latky okolo, napr sal.
Neviem , ake enzymi dostanes doma, Super Multienzyme je produkt firmy NBTY, predavany cez rozne ich maloobchodne siete, napr Puritans Pride a ine.

peterbr

Ja som mal prvýkrát gangliom pred 3 rokmi,ale za pár dní zmizol.Odvtedy som to mal asi trikrát.Lenže v auguste sa mi znovu vytvoril,čakal som mesiac a nezmizol.Tak som si to dal vytiahnuť ihlou.A o týždeň bol naspäť.Znovu som išiel k doktorovi a on ma objednal na chirurgický zákrok.Už je to 18 dní ako mi to robil,ale v posledných dňoch pozorujem,že sa mi to zase nejako zväčšuje.Kamarátovi to tiež robili minulý rok a už mu to zase narástlo presne na tom istom mieste,kde má jazvu po tom zákroku.Takže ani to nie je 100%.

petersx

Ďakujem!!!
ak tomu dobre rozumiem tak mohol by som použiť napríklad "horské slnko" z možnosťou aplikácie na postihnuté miesto s infračerveným žiarením?
Neviem aké máš skúsenosti, no ak by som prišiel k lekárovi ktorý mi robil punkciu a požiadal by som ho o to že chcem aby mi urobil rozbor tej "želatiny" čo mi vytiahol a povedal by som mu na čo to chcem, tak neviem neviem čo by mi na to povedal.Asi tak či sa chcem liečiť sám, alebo to nechám na neho. Zo svojich skúsenosti viem, že lekári spochybňujú ( nie všetci ) alternatívnu medicínu, alebo takzvanú liečbu, hľadanie akcie na spôsobenú reakciu.Ja osobne neschvaľujem a nesúhlasím s tými to metódami a snažím sa nájsť príčinu. Veď aj v tomto prípade si myslím že príčina toho s čím sa tu sťažujem - mám problém je niekde inde.
Ale aj tak Ti ešte raz ďakujem a budem sa snažiť prísť na to čo by mohlo pomôcť. Ak sa mi tvoja rada osvedčí a pomôže napíšem.

RNG

teplo a infracervene ziarenie zvysuju v oblasti posobenia znacne cirkulaciu a tym aj odplavovanie roznych neziaducich materialov.
Ale na ich rozlozenie potrebujes enzymi, a to zrejme ovela silnejsie, ako stary slabucky Wobenzyme.
Konkretne ti neviem poradit, to by mohol poverdat len lekat po rozbore toho, co z gangliomu vytiahol. Rozne materialy(odpady) vyzaduju rozne enzymi.
Ked ale zoberies silny multienzym, ako napr Super Multienzyme alebo ten, co odporuca Damian na niektorych temach, mas sancu, ze ti tie nepotrebne materialy z tela odstrani a tiez z gangliomu, ktory sa potom prazdny postupne vstrebe. Tiez za pomoci enzymov.

petersx

Dík, za rýchlu reakciu. čo myslíš silnejšie ako Wobenzín?
Bol som aj u známeho maséra ktorý s tým nemá skúsenosti, ale čo mi povedal že v tej časti pod kolenom sa nemasíruje. Myslel si jemnú masáž tej "bobule" čo tam mám? Niekto mi zase radil chlad. Nič z toho som neskúšal. Tak čo teplo či chlad?

petersx

Dík, za rýchlu reakciu. čo myslíš silnejšie ako Wobenzín?
Bol som aj u známeho maséra ktorý s tým nemá skúsenosti, ale čo mi povedal že v tej časti pod kolenom sa nemasíruje. Myslel si jemnú masáž tej "bobule" čo tam mám? Niekto mi zase radil chlad. Nič z toho som neskúšal. Tak čo teplo či chlad?

RNG

Wobenzyme je prislaby enzym na seriozne odpratanie kvanta materialu. Treba zvolit ovela silnejsie zmesy.
Zapaly(sposobene casto mikroorganizmami) su casto zdrojom hromady neziaducich materialov, ktore sa potom pri nedostatku cirkulacie a enzymov ulozia vo forme gangliomu v tele.
Mozno masaz a teplo by pomohli, aj ked drasticke metody ako ta s tou bibliou rozhodne neodporucam.