Bubbleology - skúsenosti

Dietolog

Tak najlepsie na tom je ze vsetci hovorite ake je bubble svinstvo ale hlavne ze vsetci tlacite do seba ovela vacsie sracky a chemiu :D ovocie, zelenina (dnes je to sama chcemia) polotovary, sladkosti, cola a ine sracky :D tak drzte huby a radsej si uvedomte te šdo seba tlacite ovela vacsie sracky ako caj kde je pol deci nejakeho sirupu!! Cest

bubleology

tak ako píše pišta... teraz znovu riešili tento "nápoj" neviem či v telerane či love či reflexe, štvrtok alebo piatok to bolo a samozrejme bol tam aj Mudr. Bukovský,..
no a že jediný bubleology ktory obsahuje prirodne latky je zeleny čaj..
ostatne su iba chemia... a vyjadril sa k tomu aj samotny vyrobca ktory tiez tvrdil ze keby to bolo len čisto na prirodnej baze ze by to nebolo take lakave, nebolo by to take pekne farebne takze su tam chemie, konzervanty, farbiva umele..klasika...

ja som to nepila ešte aj ked to maju u nas v meste , raz to kamoska chcela aby sme si dali, ja som odmietla... za tu cenu si urobím nakup potravín... a napijem sa aj vody z vodovodu ochutenej nejakym fajnym sirupom, citronom, alebo si uvarim čaj...
za kraviny nie som ochotná platiť...

Mimulienka589

Bubble tea je super, mám ho veľmi rada ale je dosť drahé na to že je to sirup s čajom a málo guličiek alebo želé.

Sussana

Bubblelogy je vyborne mala som falenku a mix gulicki mnam ale nepite to kazdy den abo kazdy druhy mozete chitit rakovinu
:D:D

pišta00

No link mi neprišiel, bol tam záznam z reportáže, kde si "čaj" Bubbleology boli kúpiť a dali ho na rozbor čo to všetko obsahuje a o čo vlastne ide všetko si chceli natočiť na kamery a v Bubbleology im odmietli ukázať zloženie čaju čo sú zo zákona povinný ukázať. Prišiel manažér firmy Bubbleology a robil cirkus, že žiadne zloženie ukazovať nebude.

V prvom rade to nie je čaj ale sirupová voda plná umelých farbív a umelých konzervantov, umelých sladidiel aspartam, azofarbivá ktoré spôsobujú hyperaktivitu detí na stránkach uvádzajú, že to žiadne umelé farbivá a konzervanty to neobsahuje, čo je podľa rozboru lož. Platia si youtuberov, ktorí to propagujú ako zdravý čaj mladým deckám pritom je to možno horšie ako coca-cola... Už len kvôli tomuto by som si to v živote nekúpil a nepodporil takúto firmu, ktorá klame spotrebiteľa a cielene sa zameriavajú na ľahko ovplyvniteľnú mládež...

Ak si chcete reportáž pozrieť dajte si do googlu: A dost! Tajemství BUBBLE TEA. Co doopravdy obsahuje?

Lapatu

Bubbleology obsahuje konzervanty a nie je vhodny na castu konzumaciu. Moze sposobit alergiu dokonca az astmu. V CR ich uz skuma inspekcia. Vypytajte si pred konzumaciou obsah.