chcem bábatko

naan

Ahoj Tesorino,
rada by som ti pomohla s tvojim problémom. Napíš mi svoj meil. Poradím ti ako na to používaním výživových doplnkov z aloe vera. Máme s tým veľa dobrých skúseností - spokojných tehuliek a aj mamičiek.

tesorino

aj ja gratulujem a tiez by som chcela byt tehotna, uz sa snazime dlhu dobu asi aj 1,5roka a nic a pritom sme obaja zdravy a tiez myslim stale nato a stale len cakame ze uz to vyjde a nic

Daniela191

Jééééj Carie super gratulujem, nech vám to dobre dopadne :))) Ja už končím 5. mesiac a dnes sme sa dozvedeli, že to bude chlapček :))

mabellka

keki:
dakujem za rady keki, som naozaj rada, ze vam to vyslo...ja sa tak isto pokusam, ale este mi prezrat ako sa ti to podarilo nemysliet na to alebo sa nejakym sposobom odosobnit....ja sa snazim nemysliet ale velmi sa mi pravdupovediac nedari....

keki

mabellka ja som tiez nemohla dlho otehotniet tiez som robila kadeco skusala vsetko mozne.mylovala sa s tym pocitom ze tento raz to vyde.o to vacsie bolo moje sklamanie.Testy som si robila vzdy.Uz som z toho bola chora.Potom sme sa s muzom prestali na to sustredit a podarilo sa.Teraz mame 1,5rdcerku.NEboj sa podari sa to aj vam.

keki

carry.Netap sa tolko ja som prezila to iste. chceli sme druhe babatko no nedarilo sa vyse 1,5r uz mi zacali vraviet ze som neploda,aj mi s muzom sme na tom pracovali teraz sa smejeme ze na sa dcerka je tvrdo vydreta.Uz sme nemysleli na nic ine len ako otehot.bolo to hrozne.nakoniec sme tomu nechali volny priebeh.a podarilo sa.Takze skuste sa uvolnit a nemysliet na to uvidite podari sa to.drzim palceky

mabellka

carrie:
viem presne co prezivas, minuly mesiac som zazila to iste....vsetko tomu nasvedsovalo a nic....strasne ti drzim palceky....strasne strasne...uvidis nakoniec sa nam to podari...verim tomu, ze babatko budeme mat a bude o to krajsie:)))