makeup..aky?

janka15

JA VIEM, ALE KED NEBUDEM MAT MAKE-UP, TAK BUDEM MAT CELU PEHAVU TVAR....VSETCI SA MA LEN ZLAKNU..STRASNE MA TO TRAPI, A NEVIEM CO MAM ROBIT :-(( LEN VIDEM NA SLNKO BEZ MAKEUPU A HNED KOPEC PIEH..A TO SI NEVIEM PREDSTAVIT CO VO VODE :-((( CO MAM ROBIT?? PROSIIM :-(

karmenitas

No uz ked si zaplatim dovolenku pri mori ..Urcite by som necapala na seba make-up .Plet slnko,voda,minerali a sol ti upravia plet .MAkeupom sa len spotis ,upchaju sa ti pory .Preboha naco ti make-up ???

janka

mna do toho nic nie je, ale asi mas plet az taku, ze potrebujes nevyhnutne make-up. ale ak ides k moru tak vies, ze morska voda a vzduch liecia, mozno ti pomozu aj na plet. a urcite sa lepsie aj opalis bez make-upu ako s nim.

malinka

Mne netreba nieco extra prekryvat, takze myslim ze kryciu schopnost nema extra. Inac ja som sa s nim nekupala, len som sla po dazdi, a pod tecucou vodou umyvala namake-upovanu tvar(uterak som len jemne pritlacila, nesmies drhnut ani triet), drzal-je vode aj oteru odolny, bohuzial ale neodola koznemu mazu. Neviem ako to bude so slanou vodou.