Mám komplexy z vysokej postavy

Príspevok v téme: Mám komplexy z vysokej postavy
michelle

Mam 17 rokov a mam zo svojej vysky neskutocne komplexy........ziadny chalan ma nechce lebo ze vraj som jak zirafa.....mam 172cm a neskutocne by som chcela mat menej..........neda sa nejak zmensit????? Preco vsetci chalani chcu dievcata co maju od 158 do 165?????? to neni feeeeeeeer, preco mi vraiva ze som jak zirafa??? som fakt tak vysoka????

jankaaaaaaaaa

no missky su asi symbolom krasy kedze aj sutaz sa vola miss krasy. neberiem do uvahy ze ake "krasne" su niektore misky a v dnesnej dobe je uz aj ten vyber podplateny asi,. ale odjakziva to tak bolo ze musia byt vysoke. ved spomenme si na missky z davnejsich cias, ked este boli naozaj pekne.. a vtedy bola takisto podmienka ze musia mat nad 175cm a takisto je to v ostanych krajinach a aj vo svetovej sutazi krasy. vsetky proste musia byt vysoke

lioness_01

jankaaaaaaaaa: no bože, to niekto berie vážne, že missky sú symbol krásy?

sway. divná? to je nejaké merítko na to, čo sa komu musí páčiť ?

xyzz - ja som napísala minimálne dve - lebo tie poznám osobne... nerátam ženy na zastávkach :)))

jankaaaaaaaaa

tiez poznam viac tucnych nizkych zien ako vysokych tucnych. na nizkych par kil navse vydno ovela viac ako na vsokych. ked vysoka priberie 5kil ani to nevidno - mam to na sebe odksusane. ked priberie 5kil nizka, hned je to vidno, aj dva tri kila navyse

xyzz

Ty poznáš 2 tučné žirafy, ja poznám veľa tučných nízkych báb, v triede, v škole, v rodine, na ulici ich je nespočetné množstvo... takže kto má navrch? ;) mimochodom ja poznám asi 6 približne vysokých báb ako som ja a sú ako paličky ;)

sway.

lioness_01 si divna,ked sa ti vysoke baby nepacia :-D Ved o 100kg/180cm babach tu nie je rec..Podla mna byt vysoka je super,pripajam sa k tym co by brali o par cm viac.
PS:mam cca 172 a nosim vysoke podpetky - priemerne 7cm a vysoki ludia s dobrou postavou su proste sexi.Ci uz chlapi alebo zeny :-)

jankaaaaaaaaa

clovek sa ma zmierit s tym co ma a nie lutovat seba alebo niekoho ineho. aj som pysna nato ze som vysoka a menit by som nechcela, vysoke zeny su krasne a ako som spominala nebude nahoda ze prave modelky a missky musia byt vysoke aby sa vobec mohli dostat na taku poziciu. a misky a modelky su symbolom krasy. takze nieco natom bude