ŠAMPONOVKA PROSIM POMOC!

Príspevok v téme: ŠAMPONOVKA PROSIM POMOC!
znicilasomvlasy

Ahojte, moje vlasy boli prírodne stredne hnedé predvčerom som si na nich dala Pallete colour shampoo čiernu, chytilo to hrozne neprirodzene a aj ked si vlasy umyvam stale ich mam rovnake bojim sa že to už nepojde dole všade som čítala že to dole nejde, mam 16 prosím nepoznáte niečo čo zaručene pomôže? strihať sa nechcem a nechcem aby mi vlasy odrastali prosíím pomôžte

Erica333333

A zabudla som dopisat ze mi vyrastali uz len totalne tmave az cierne vlasy(matne, znicene uplne jemne...) takze fakt pozor

Erica333333

Mala som presne to co pise Tamarata.....mala spm svoje tmavo hnede krasny odtien vlasov ale jedneho dna mi ruplo v hlave ze dam si ciernu.....nechcela som ist ku kadernicke (neboli peniaze) a tak som si povedala ze dam si ten sampon zmyvatelny, aj kamaratka mi omielala aky je dobry, ze sa zmyje ze aj keby som to pokazila tak si zmyjem par krat vlasy a mam to fuc. No ale co cert nechcel, dala som si to na vlasy, zmyla som to( nehala som to posobit tak ako bolo na letaciku, takze vsetko podla navodu tip-top) a skoro som omdlela co som mala na vlasoch..vlasy ako samara, totalne neprirodzene(ale povedala som si este ze to vyfukam fenom a bude to vyzerat inak) no mylila som sa vyzerala som ako keby som parochnu vyslovene helmu mala na hlave....take vodopady som spustila, a ked ma mama videla :D no hrozne..som rada ze to uz pominulo davno davno, ale stale na to spominam a pametam si ze to neslo este niekolko mesiacov dole( a to som si zmyvala kazdy den vlasy)...takze pozor baby stym

pattka30

mám tmavé hnedé vlasy a tiež som si dala tento šampon čierny, vymýval sa dlho ale za 2 mesiace už po ňom nebolo ani stopy, skúste sa opýtať nejakej známej kaderníčky alebo na poradni o vlasoch na nete

Lajla18

Mám ten istý problém mala som tmavohnedé vlasy a prefarbila som sa na čierno s Palette color shampoo dúfala som že to bude prirodzena čierna ale vyzera uplne umelo...počas umyvania vlasov ich "drhnem" najviac ako sa da.Pôvodne som chcela len malu zmenu,no keď som začala čitať viac o tej farbe tak to hrozne ľutujem bola som v tom že sa to začne po par dňoch normalne zmyvať.Chcem späť svoje vlasy no vobec neviem čo mam robiť. Vopred tuto farbu nikomu neodporúčam smrdi ako spalena guma, vlasy vyzeraju ako parochňa a ťažko sa jej zbaviť :/

Tamarata

To je normalne, jasne ze sa ti to pozmyva postupne;) len si moc nezmyvaj tie vlasy lebo si ich znicis a budes mat suche vlasy...drzim palce:)

znicilasomvlasy1

Ďakujem za odpoveď ale ako je potom možné že keď si umývam hlavu (už som umývala 3 krát) niektoré vlasy aj z predu už mám hnedé, mám taky slabučký melír

Tamarata

Tak to mas smolu asi...cierna sa casom vymyje, ale velmi pomaly to trva, kym to cele zlezie..a svoju farbu uz predpokladam nikdy nebudes mat taku aku si mala..uz mozes jedine cakat kym to odrastie naspet. Ale niekde som citala, vraj si dala slecna na hnede vlasy cierny sampon a vyrastali jej uz len uplne tmave az cierne vlasy...ale nemusi to platit aj na teba. Nabuduce mas aspon poucenie ze sa s tym chodi ku kadernicke. a hlavne si to NEPREFARBUJ!!!! Vela stastia