17rokov a nič

WHISPER

a velmi sa cudujem..! lebo lekár obvodny sa bezne zien pyta ci ma menst. pravidelne... a ty mu povies na tu otazku čo...?
ak pravdu sa cudujem ze ta neposlal ze moja milá zajdi na gyndu..!
a ak mu klames, klames len seba...! ak by si chcela niekedy v buducnosti deti, tak by ti na zdraví "tam dole" malo zálezať...
ja napriklad deti nechcem, ale u riti nemám a na tu gyndu chodim na preventivne..len tak

pomocnica

Strachom nič nevyriešiš..nechcem ťa strašiť, ale na gynekológiu chodí veľa žien rôzneho veku, aj mladšie ako ty, báť sa budeš môcť, keď ti to spôsobí vážnejšie problémy nedaj Bože, tak šup šup k lekárke...Neboj sa. ;-)

upooipiouiou

kedže píšeš že niesi chudá tak si asi tučnejšia a za tým môžu byť polycystické vaječníky z čoho nemáš menštruáciu

Bnb

Tu máš rovno článok, máš tam všetko pekne popísané= www.zdravie.sk
Ku gynekológovi chodí milióny žien, a čo viem, žiadna žena sa nesťažovala, takže to nič hrozné nie je. Ked tak chod k ženskej, podľa vlastnej preferencie. Denne gynekológ vidí desiatky ženských prirodzení, takže on to naozaj už nevníma ako niečo neobvyklé.
Je to len trošku neobvyklé, viem o prípade, ked žena mala menštruáciu v 20. No bolo to iba tým, že sa pomaličky vyvíjala :) Navrhne ti aj vyvolať menštruáciu (áno, dá sa to tak, že do teba nasáčkuje hormóny), samozrejme neodporúčam. Aj ja som niekedy tŕpla, v tom, že nikdy nebudem mať menzes, a voila...

Chlap1

Ahoj sedemnásťročná deva, u gynekoša budeš sa musieť vyzliecť od pása dole, úplne do naha či tam je chlap alebo žena. Potom ťa bude tam dole obchytkávať.

JankaHrdl

No len ja som velmi bojím ísťa na gynekologiu
čo mi budú robiť?
čo ma tam čaká?
A je to zlé že som ju ešte nedostala?
Tak trochu športujem a chudá niesom a fajčenie to vôbec

Bnb

Tak to šup na gynekológiu, nech ti zistia, prečo si eše nedostala menzes. Telepatiu ešte nikto neovláda, takže inak ti veľmi nemôžem poradiť :) Môže to byť tým, že si chudá, športuješ, fajčíš...