potrat?

margaret

kazda zena ma pravo sa rozhodnut ci chce alebo nechce podstupit interupciu a nikto jej do toho nema co kecat,toboz nie na internete.dokonca ani nehovorila ze na nu chce ist,ale pytala sa na nieco ine..

januška

vies jaja je to od teba sebecke aj voci dietatku aj voci inym zenam ktore by sa mu potesili.ked ty ho nemozes uzivit tak nikto iny,za to by malo zomriet?

jaja

Markketa, vies, niekedy si zena jednoducho dietatko nechat nemoze, je na to kopec dovodov, a neviem si predstavit, ze by som ho nosila 9 mesiacov pod srdcom a potom ho pohodila do hniezda zachrany alebo dala na adpociu. Ked ho uz porodim, tak sa o neho postaram. A mam viac ako 18 a nie som tehotna, aspon o tom neviem.

markketa

preboha jaja to čo je za otazku?to nemysliš snad važne!!!!!!!!!!pozri to video a rozmysliš si to po par sekundach.neviem kolko maš rokov,možno sa pytaš len zo zvedavosti,alebo si naozaj tehotna a nemožeš si dovolit dietatko,ved je tolko možnosti dat do hniezda zachrany,byt anonymna,alebo dat dietatko k adopciji,je tolko žien ktore nemožu mat dietatko a dali by zato čokolvek na svete.porozmyslaj nadtym prosim ta!ahoj

poliewoocka

do 8.tyzdna sa da urobit tzv miniinterrupcia-forma odsavania asi za 1500,-sk a viac.Potom je tu uz klasicka,ta je drahsia..INTERRUPCIA spocobuje aj neplodnost,tak si to rozmysli.