Bust plus

joshi

Chcem Vám napísať niečo o tabletkách SVELTSTYLE.Možem Vám povedať,že je to velká blbosť,neviem čo na mna prišlo,že som si kupila ten výrobok.Požívala som dva týždne, a nie že som schudla,ale dve kilá som pribrala.Už nikdy viacéj takéto blbosti nekupim.Radím Vám,skusme to bez takýchto všeliakých doplnkov,ja si mislým,že treba ktomu obrovská odvaha,dobré rady,správna životospráva,no a samozrejme vela cvičenia.Skusme to spolu.Komu sa to podarí nech sa ozve. Vela štastia...

siposovacsilla

Dobry den...chcela by som sa opitat ci este vyrabate MS 8-8-8 tabletku na chudnutie

S pozdravom:csilla Siposova

usiko

sorry. stojim si za svojim, myslim, ze je to chore, ako na vas zarabaju a vy im verite, ale ako chcete, vasa vec... davam ruky prec, len som chcela niekommu otvorit oci, ak sa podarilo aspon jednej, budem stastna, ak nie, tak sa trapte dalej z toho, ze sa nahanate za niecim, co nikdy nedosiahnete....

nikabro

usiko:nezdá sa mi moc fér takto sa vyjadrovať o tých , ktoré to skusili. nie je na tom nič zlé vyskúšať to.a niekoho osočovať len preto že to vyskúša nie je podľa mňa a isto nie som jediná správne.nepomôže ani sa ospravedlniť keď hneď na to opäť kydáš na tie ženy..nemusíš mať viac rozumu hneď.tiež to idem vyskúšať a málo rozumu teda nemám a aj moje sebavedomie je na dobrej úrovni.len to chcem vyskúšať.

usiko

teda nic proti vyhadzovaniu penazi, ved aj ja to niekedy robim, ale minajte ich na nieco, co je uzitocne....vy ste este nepochopili, ze farmaceuticky priemysel chce zbohatnut na zufalych zenach, ktore chcu vacsie prsia? a urobia pre to vsetko? No nehnevajte sa, ja mam 30 rokov, mam svoje jednotky a este aniraz som ani len nepomyslela na plastiku, tbletky ci kremy...ja neviem, mozno mam viac sebavedomia...alebo rozumu? alebo oba?je vylucene, aby vdaka mne /keby som si kupila nejaku tu sprostost na zvacsenie prs/ sa nejaky sef farmaceutickej spolocnosti, co tie sajrajty vyrabaju, vozil na drahom aute, platil si dovolenky a staval vily...ani napad, nebudem predsa jedna z tych sliepok, co tomu uveria....prepacte tie. co sa vas to dotklo....ale vsade mame tolko chemikalii, vo vode, vzduchu, v jedle...a ja si budem vedome otravovattelo este aj nejakymi tabletkami na chudnutie aleo na zvacsenie prs....ha, mi to pripada zufale a smiesne zaroven....

katkakn21

Ahojte baby,kočky,ženy,dámy
Ja som po prvýkrát videl a Bust Plus v časopise. Dala som sa prehovoriť a objednala som si dve balenia t.j. na 40 dní. Po tíchto dnoch som mala ešte raz také prsia ako som mala.Zväčšili sa mi o dobré číslo. Odvtedz som nebrala tieto tabletky a prsia mi zostali v novej veľkosti. Odporúčam teraz si idem objednať znova. Ahojte

janka

Ahojte, chcem sa opytat, ci nepoznate niekto tabletky na chudnutie Garciline. Potrebujem schudnut asi 20 kil. Prosim odpovedzte na jana.kruparova@gmail.com Dakujem

macka.5

Ahojte, mate niekto skusenosti s vyrobkom Prsia extra alebo Prsia extra+linia. Su to tablety.Poradte niekto prosim.Su vhodne aj ked mam 22r.?

dezdemonka

ahojte...no tak ja môžem jedine len toto všetko čo tú píšete,potvrdiť..pretože som aj ja tablety poctivo brala,používala aj krem 2 mesiace a žiadna zmena...chcem im to dať reklamovať,aale neverím v to,že mi vrátia peniaze...už sa nikdy na takú blbosť nedám nachytať!!