bojim sa otca

Príspevok v téme: bojim sa otca
Anny9353593534

Prosim potrebujem poradit. Mam 19 rokov ale este chodim na strednu skolu a som v maturitnom rocniku. Skolu mam tuto v meste kde byvam, takze internat neprichadza do uvahy a chcem ist aj na vysoku, ale to az jasneze buduci September.

Problem je moj otec. Velmi sa ho bojim.Stale dookola kazdy den viackrat na seba pocuvam ako som pica kurva sprosta s vymletym mozgom, jedna mala spina a totalny hnus. Vyhraza sa, ze mi ublizi. Pred asi rokom mi povedal, ze ked sa priblizim do obyvacky, tak prisaha, ze ma zabije. Odvtedy sa bojim slobodne chodit po dome.

Teraz ale posledne tyzdne sa to zhorsilo. Viete, moja mamka pracuje v zahranici a doma je maximalne 12 dni v mesiaci a ostatok casu ostavam doma s otcom sama. Vobec mi nedava ziadne peniaze ani nic… a nedava mi ani jedlo, ani mi s nicim nepomoze.. vsetko riesim len s mamkou.

Kupujem si kase vacsinou na ranajky, lebo je to rychle jedlo. Mala som ich dost v kuchyni na policke a on ich vsetky vzal a vyhadzal do kosa na zem a na policku si polozil svoje veci. Tam to zacalo. Potom dneska rano nam rozbil chladnicku… od nervov dvere od nej, ze nejde ani zavriet. A potom som pocula strasny hluk a sla som sa pozriet co sa stalo. Vsetko mydlo, sampony atd. otec zvalil do vane a odisiel. A vzal moje ciste rifle, ktore som si susila a hodil ich na dlazku a na to miesto na radiator si dal svoj uterak.

Taketo veci sa deju kazdy den. Mnohokrat ma tak nahlas radio (asi aj mamka tvrdi, ze uz nepocuje tak dobre) ze neviem spat. Telka nam v dome priam vrieska od rana do vecera. Neviem to vydrzat. Nikdy som nebrigadovala a teraz do vysky nestiham, lebo mame 2x 9 hodin a som z nej velmi vycerpana. Prosim pomozte mi. Ja si neviem predstavit co tu mam robit cele mesiace. Akakolvek rada pomoze. Kebyze zavolam na policiu, co poviem? Byvam s nim sama a skoro nevychadza z domu. Nemam ziaden dokaz, svedka, nic…

Tomas12345

Ja by som isiel byvat na ten internat radsej , a chodil na nejake tie brigady a dako tak dokazes potom vyzit. Toto nema zmysel byt s tvojim otcom ked sa sprava takto ako sa sprava.