otazka na baby

1bambulka14

určite to je lepšie bez kondomu...sice to velmi necitim, ked sa do mna spravi, ale je to taky prijemny pocit, hlavne ked vieš, že aj tvoj partner bol uspokojeny a možno mu aj sem-tam slzička vytečie..mojmu sa to stava :))

katty19

podľa mňa, je to veľmi príjemné, mám moc rada tento pocit, príde mi to ako milovanie počas celej noci, ešte aj v sne, stále cítim vlhkosť:)

rose156

bez kondomu je to podla mna omnoho lepsie lebo citis vsetky tie jeho zily a podobne a ke dsa do teba sprvai tak je to tiez pekny pocit

hellohello

chcem sa este opytat, kolko od prveho vysetrenia u gynekologa moze trvat predpisanie antikoncepcie? to musim na recept aj niekolko dni cakat? lebo mam problem... idem tento tyzden, a potom na dovolenku, a cely august ma zas on dovolenku, ci mi stihne predpisat alebo to sa neda tak skoro... pjosiiim pomoc

hellohello

qui : daaakujem moc, cize sa fakt nemmusim nicoho obavat? myslim co sa tyka chorob.... a tehotenstva asik tiez nie, ze? HAK su spolahlive na 99 %, nie?

hellohello

zacinam brat HAK, velmi sa tesim nato, ked budem s mojim partnerom spolu a nebudeme musiet pouzit kondom, a este po tych vasich odpovediach ze to je skvele bez gumy:) neviem sa dockat. ale je to aj rozumne s ohladom na pohlavne choroby? lebo som citala, ze HAK pred pohlavnymi nechrani vobec. a moze mat moj partner chorobu dajaku pohlavnu alebo ja, ked ja som jeho prva sexualna partnerka a on moj prvy sex. partner? je moznost vyskytu pohlavnych chorob? proooosiim potrebujem suuuuuurne odpoved