Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Andropenis

Abdul Habdul

Patrím medzi tých ,ktorí si chcú zvečšiť ten svoj nástroj,lenže spomínaný andropenis,ktorý nieje zrovna najlacnejší som si zakúpil a po čase som prišiel na to .že je to obyčajný masochystický mučiteľ
a preto že sa dá používať len krátkodobo,tak je v podstate neúčinný.
Tak som sa teda rozhodol zakúpiť si naťahovák , ktorí vyrába
slovenský výrobca je to výrobok spolahlivý a môže ho človek nosiť celý deń.tento výrobok si z anglicka môžete objednať cca 250 éček
a tento slovenský sa dá kúpiť za tretinovú hodnotu toho anglického.

bmw

riadne ho naťahuj...bandasku zakvač :D, treba aspon 18cm, pir 14 a menej žena necíti také trenie, nájde si väčšieho kalafáša, časom, ...láska je krásna, ale po čase bude treba velký bimbo :D

majky32

Ja ti predam moj andropenis. Pouzival som ho vyse pol roka a mam ho teraz vacsi o 3,5 cm. Som ho kupil lacno len za 99 eciek na www.plus4cm.com teras ti ho predam za 70 eciek. Napis email kamo taky lacny nikde nekupis.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Andropenis - Fórum - ZDRAVIE.sk