príliš "super"???

Príspevok v téme: príliš "super"???
milana

mám taký problém, že chlapci sa ma boja. neviem prečo. nič zlé nikoomu nerobím. Keď som sa pýtala kamaráta povedal mi, že je to preto že som vraj \"príliš pekná\" a chalani sa boja že ich odmietnem a myslia si že som preto namyslená. A to vôbec nie je pravda pretože ja niesom namyslená. A teraz neviem čo mám robiť pretože už ma to nebaví že baby po mne vždy zazerajú a čakajú kedy spravím nejakú chybu a chalani sú pri mne ticho ako neviem čo. Vždy ma len očumujú ale nikdy sa mi neprihovoria. AJ hocikedy keď idem po ulici alebo si niekam ideme sadnúť s kamoškami denne zažijem aj zo 5 očumovačov ale nič z toho. A viem aj že sa vraví že mám počkať na toho pravého a tak, lenže čo ak to zmeškám pretože sa ten pravý bude hanbiť ma osloviť? Už mi dosť lezie na nervy že mám 16 rokov ešte som s nikým nechodila a vždy len počúvam o tom aká som krásna a samé komplimenty ale nikto o mna nemá záujem. A serie ma aj to že všetky špatné dievčatá (sorry za výraz) chalanov majú a ja stále nič. Som k ľudom milá a priateľská a stále nič. Čím som milšia tým sú ku mne horší. Poradte mi čo mám robiť???

katty19

vin diesel, padám do práce, už sa mi nedá, na slová milany sa možu chytiť dve skupiny ľudí, buď veľkí dobráci, alebo tí druhí, chcela by som to v tvojom prípade zle pochopiť, snáď sa mýlim, a už padám....

dudulka

och lidicky...vela ludi by bolo rado na vasom mieste...
ale asi ten ktory vas obcumuje a nie je schopny sa prihovorit nie je "ten pravy" pre vas...asi je to vsetko tak ako ma byt...a asi nie je chyba vo vas...je to inak super,ze zacinate od seba,tak by sa to malo,ale netreba stracat cas a depcit sa nad sebou...ked nie je chyba vo vas,ked ste ju nenasli...asi bude chyba v niekom inom...

tajomna

ahojte, no jo aj ja mam taky problem, ze ma chalani stale obkukuju, vojdem do nejakeho podniku a uz vidim ako po mne zazeraju a tiez si nemysli, ze som namyslena, nikto mi to zatial nepovedal, ale prirodzene sa o seba staram a pride mi to vhod, ked mi aj niekto zalichoti. ked mije nejaky chalan sympaticky, a to su vacsinou a nieco starsi chalani ako ja (okolo 20, ja mam 17)tak prehodime par slov a tym to nejak hasne, a pritom napriklad viem ze bol medzi tymi co sa tak na mna pozerali a taak...zaujimave je, ze som mala zatial 2 priatelov a na oboch mi vacsina znamych povedala, ze su pre mna prilis skaredy a podobne krute veci, ale nieco z nich vyzarovalo, a mozno prave takyto nie cisti don juanovia sa niekedy menej boja lebo si povedia hop alebo trop...a taki vychyreni krasavcovia sa boja odmietnutia od rozumnej a peknej holky -- nuz moja skusenost

milana

marylin aj ja mám pochybnosti občas, ale keď idem po ulici len ja a niekto sa na mňa díva a píska po mne ako po psovi alebo na mňa niečo pokrykuje tak je to strasne nepríjemné. cítim sa vždy ako nejaká vec alebo niečo čo si nezaslúži slušné zaobchádzanie. a potom mám z toho depky a nikto nechápe prečo lebo by som sa vraj mala tešiť. ale z čoho? z toho že si ľudia myslia že si nezaslúžim slušné zaobchádzanie ???

milana

vin diesel
presne to čo vravíš!! a keď sa pozriem na toho čo ma očumuje tak rýchlo pozrie inam alebo rýchlo do zeme a keď si je istý že sa nedívam pozerá znovu. už mi to vadí. a to s tým že si stratil odvahu niečo by som sa chcela spýtať ohladne toho, ale nechcem takto prostredníctvom tohto. nevadilo by ti to?

vin diesel

marilyn
No, mna uz tak jedna baba vysmiala, bol som viac iniciativnejsi ako ostatni ktori po nej leteli... :-((
Ale vedel som ze sa jej straasne pacim. Tak sa na mna vzdycky zalubene pozerala... :-))
Stratil som odvahu ist dalej, a preto som ju nechal tak...

marilyn

Ha, tak my by sme si asi rozumeli :)
Presne zazivam toto iste, ale, u mna je to rozdielne s tym, ze mam vela pochybnosti stylu "urcite nepozera na mna" alebo "naisto je len zamyslena"....a tak to konci stale len pri pohladoch :)
jeden sa boji, druhy sa boji = mission impossible :)
skus iniciativu prevziat niekedy aj ty, mnoho chalanov caka prave na to...
uz nie sme v stredoveku :)