Zarastanie nechtov

majka s.

ci... pozeram, ze tu ma s nechtami problem kopa ludi. hm... i ja :o). ale je to moja vina, lebo som si strihala na nohach nechty do oblucika, lebo som nevedela, ze sa to nema. a tak mi zacal zarastat najprv necht na jednom palci a potom aj na druhom. k chirurgovi som este nesla, lebo brat hovoril (a myslim, ze aj sestra), ze mu stahoval necht asi 2x alebo 3x a od bolesti sa isiel roztrhat. a kedze ja bolest nenavidim, tak asi budem cakat az do sudneho dna (alebo do toho spominaneho porodu) :o).

veronika

ahojte ja mam tiez stym problem a najprv som si myslela ze mam len infekciu,ale teraz si uz myslim ze je to asi zarastajuci nechet da sa to nejako inak vyliecit ako chirurgicky viete ja mam panicky strach z doktorov.bola som u doktora a ten mi dal len antibiotika aj to preslo ale ked som ich dobrala zacalo to znovu a preto som si myslela ze je to len infekcia.tak co mam robit ale ja sa nachadzam v anglicku poradte mi niekto dakujem

mademan

No ja mam 15 rokov, mam s tym problemy uz asi 2 roky, nikdy to ale nebolo take zle ako pred rokom, kedy mi strhli cely necht. Nebolo to neprijemne, vobec som to po umrtveni necitil, ale potom som sa nevedel pohnut asi 3 dni. A poviem ze to vobec nepomohlo. Necht mi zarasta, dokonca aj na druhej nohe. asi skusim ten spray Scholl.

xena

no mne strhavali nechty na oboch palcoch na nohach a odvtedy mam pokoj,ked si ostriham tak si to vydezinfikujem a dam si tam pod nechet kusok vaty , to mi poradil doktor, vraj aby nezarastali a niekolkorat tu vati vymienam a hlavne ked mito nahoduo nahnisa ,,ked to tam budeš davať tu vatu to bude bolieť ale na druhy den to už ani nepocitiš, mne to vždy pomaha , ked si ten nechet vlastne vystrihnem , lebo inak ma boli ked mam uzatvorenu obuv..

poliewoocka

pravdepodobne mas onychodyniu.Sposobuje to prilisne vystrihavanie nechtov v kutikoch.Vyskusaj kvapky na nechty Sixtuwohl cekni www.sixtus.sk

sunnysweetie

3x mi stahovali nechet..a vidis..stale s tym mam problemy..mamine to preslo az po porodoch..tak ale co mam teraz za to rychlo otehotniet :)))