znasilnenie alebo moj prvy sex

Príspevok v téme: znasilnenie alebo moj prvy sex
dejzzy

stalo sa to pred 3 rokmi...MOJ PRVY SEX-ZNASILNENIE..neviem asi sa s tym nedokazem vyrovnat. myslela som ze som na to uz zabudla, no casto sa to objavuje.napr.ked idem spinkat, alebo len tak ked sa nudim. tuzim vtedy po objati, po laske a po tom aby som bola znovu panna, aby mi prve milovanie ukazal clovek, ktory by ma nesmierne miloval, dokonca tuzim po tej hrozne bolesti, ktoru mi ta spina sposobila pri tom znasilneni.. tuzim po tej bolesti ale s clovekom ktory by ma miloval. nevadila by mi. nevadila...

zavidim vam. :( zavidim vam vsetkym, ktore zazili svoj prvy sex s clovekom, ktory ich velmi miloval...

..len som to potrebovala so seba dostat.. DAKUJEM

monicka2509

ahoj kocka,viem o com rozpravas...na stastie nebol moj prvy,ale viem ze nie je lahke sa s tym vyrovnat..ja si na neho velmi nespominam,kedze mam priatela,kt.velmi lubim a on lubi mna,ale samozrejme aj ja mam take chvilky,ked si na neho spomeniem a vtedy je to dost tazke,preto snazim sa zamestnat si hlavu niecim inym,hoci je to totalna hlupost len nech na neho nemyslim lebo ma to privadza do sialenstva..tak prajem ti aj vsetkym nam aby sme na tych hnusakov uz niíkdy nepomysleli,lepsie by bolo,keby sme nan uplne zabudli a najlepsie by bolo ak by sa to vobec nestalo..prajem ti pekny zivot

damian

Daizzy, vyborne a rychlo sme zacali cestu k Tvojmu stastiu, ze? Uz mas odpoved.

Inac, ja ucinkujem v teme Pravda o rakovine - vitamin B17.

damian

Dejzzy, prosim, nechaj mi svoj email, poslem Ti isty material, ktory Ti hadam pomoze vysporiadat sa z Tvojim problemom. damiansk@hotmail.co.uk

neva

Chúdatko moje, je mi naozaj lúto, že sa Ti niečo také ohavné stalo.
Nikdy nepochopím takého "človeka", alebo skôr "zvera", čo je schopný niečo tak ohavné urobit.
Prajem Ti, aby si čoskoro našla pravú , ozajstnú lásku, dobrého a chápavého chlapca a aby je v jeho náručí zabudla na všetko zlé, čo Ťa postihlo. Veľa šťastia

lilinka

Dejzzy, to ma velmi mrzi. Zelam ti, aby si nasla cloveka, ktory ta bude nadovsetko milovat a pomoze prekonat vsetky boliestky. Vela stastia

dorotejka

dejzzy to mi je luto. pane boze, v takychto chvilach si uvedomujem ake su tie moje problemy banalne a hanbim sa za seba. VELA STASTIA TI PRAJEM a tomu hajzlovi len vsetko to najhorsie :((

MarioFazekas

taky clovek by nemal chodit po slobode co sposobil tvoje trapenie,
mozno ked najdes toho praveho "zabudnes" a on ti ukaze milovanie po ktorom budes stastna lebo to bude z lasky,