Je mozne, ze by som bola aj tak tehotna?

Príspevok v téme: Je mozne, ze by som bola aj tak tehotna?
chcem babo

Ahojte vsetci! Viem, ze o tehotenstve s atu pise velmi vela,a le aj tak som sa rozhodla zalozit novu temu. Ide o to, ze s priatelom mame nechraneny sttyk 2 roky. Asi pred mesiacom sa do mna 2x urobil. Asi pred tromi tyzdnami som zacala vracat nie len rano,a le aj hocikedy cez den, nie vela,a le tak raz za den, alebo ked som nevracala ma napinalo. Potom prislo ale obdobie, kedy som mala poriadne stresy (asi pred tyzdnom), to som vracala kazdy den, a aj ma prehanalo. Ale dostala som menstruaciu, mala som ju len tri dni, ale inak s ami nezdala ina ako inokedy, az an to, ze ma nebolelo pri nej brucho ani nic, co zvycajne ma vzdy bolieva. Teraz uz nevraciam,a le casto ma napina, napriklad, ked si umyvam zuby, vadi mi aj ta zubna kefka v ustacha hned ma napne a potom vraciam. Schudla som ale pocas tyzdna cca 5 kg. Je mozne, ze by som mohla byt tehotna? Dietatko by som velmi chcela, ale neviem, ci by to mohlo byt ono, alebo nie. Bolo by to prve, takze skusenosti s tym nemam. Dakujem za odpovede.

lusijka

jejke, ty si myslis, ze papier je vsetko? Sa mylis. Moj brat mal priatelku, otehotnela, tak sa vzali, aby sa to dieta narodilo do normalnej rodiny a teraz spolu neziju, to je asi 4 roky po svatbe a neziju spolu uz dost dlho...vkuse sa hadali a tak, myslim potom ako sa vzali a narodilo sa im babo. Takze nie je to vzdy lazo plazo.Zijeme v 21 storoci!Este aj moja mama ma uz teraz taky nazor, ze papier nam nezaruci lasku a stastne manzelstvo. A vies co sa hovori? Manzelstvo zabija lasku. Nehovorim, ze by som sa nikdy nechcela vydat. Ale keby to malo byt len kvoli dietatu, tak radsej nie.

??

ja som mala tiez take priznaky, hlavne s tou zubnou kefkou : ) a som tehotna, najlepsie urobis, ked si kupis tehotensky test. a inac nechapem, preco by nemohla mat dieta s priatelom??? aj ja cakam dieta s priatelom, nieje to moj manzel, zijeme spolu 2 roky, rozumieme si a zatial sa brat nechceme, je nam takto dobre, ja som uz v minulosti bola vydata a bolo to peklo, takto je mi dobre. napiste babenky, kolke z vas lutujete, co ste sa vydali? dakujem a drzim palceky

libby111

Mne sa prave stalo nieco podobne,dostala som menstruaciu a asi tyzden po jej skonceni som vracala,mala hnacku.Myslela som si,ze mam crevnu chripku,ale je tu aj moznost,ze som tehotna,aj ked som mala menzes,ked pisete,ze vase kamosky mali menzes a boli tehotne. Idem si kupit tehotensky test a som teda velmi zvedava,ci budem tehotna. Druhe baby velmi chceme,ved sme sa prave prvy mesiac o baby aj snazili.

chcem babo

jejke nase dietatko by sa narodilo do normalnej rodiny a neboli by sme uz len "priatelia". Ja som tiez v tychto veciach konzervativna. Dieta vyslovene neplanujeme,ale keby bolo, tesili by sme sa obaja. Buduci rok promujeme obaja, takze na manzelstvo zatial nemyslime, teda myslime, ale nie je to este aktualne,ale keby som bola tehotna, tak sa vezmeme. A dietatko by bolo v rodine takej, aka by mala byt. Nie sme nezodpovedni a dalsia vec vo veci svadby mame jasno, pocas studia sa nechceme brat,ale hned ako skoncime chceme rodinku. Dufam, ze som ti to trochu ozrejmila a budes spokojna:-)))

jejke

Jedine co nechapem je ze pises s "priatelom"....s takym pripadom som sa fakt este nestretla:-) tak ked chces mat dieta a planujete ho obaja co tak manzelstvo?
Nechcela som sa tymto svojim nazorom nikoho dotknut, mozno som konzervativna ale myslim si ze by bolo lepsie keby sa deti rodili do normalnej rodiny a nie tzv.rodicom"priatelom"?
ooooops

alic

Niektore zeny su tehotne,maju este aj prve 3 mesiace menstruaciu,ani o tom nevedia,a tak napr uzivaju aj lieky,nic netusiac,alkohol,fajcia,a potom su aj prekvapene.Kup si test ,a chod ku gynekologovi,ako Ti vsetci radia,budes mat istotu.Aj schudnut mozes,coby nie.