GSE

adena7

dobry den, velmi pekne prosim o radu, i ked sa moja otazka mozno uz vyskytla..mam 1,5 rocneho syna, ktoremu z vyteru z nosa zistili zlateho stafylokoka..prosim vas, na akej stranke je mozne zakupit GSE roztok, alebo inu latku urcenu na tento problem, a akym sposobom ho podavat takemuto malemu dietatku? nechcem ho stale tlacit syntetickymi antibiotikami. dakujem velmi pekne. prikladam aj mail: adena7@gmail.com

MultiLevel

Dakujem RNG za odpoved, aj ked mam pocit, ze uz chudak odpovedas sto raz na to iste :) Okeej, aspon som dnes neurobila chybu a neobjednala si hriesne drahe veci, ktore by boli v konecnom dosledku neucinne. :)

RNG

Dnes je zatia;l jediny ucinny citriocidal z povodnej firmy, BioChem research,pod nazvom citricidal profesional. Ziadny iny vyrobca najma nie NutriBiotic nema ten povodny, chemicky zmeneny vytazok z grapefruitovych jadierok. Klucove slovo je "chemicky zmeneny", kde polyfenoly su zmenene na zmes velmi ucinnych quaterniovych zlucenin.
Antimikrobialny ucinok polyfenolov je radove slabsi, ako quaterniovych zlucenin.
To bola aj podstata patentu mna povodny citricidal , ktory podala firma BioChem research niekedy okolo roku 1982.

MultiLevel

haaa, tak predsa len si na tu otazku odpovedal uz nizsie :D Fajn, tak od akej firmy by bolo lepsie objednat tieto vyrobky? Dakujem :)

MultiLevel

Ahoj RNG, ospravedlnujem sa, ak si uz na podobnu otazku v minulosti odpovedal, ale nemam prilis vela casu hrabat sa v starych komentoch :)
Chcela by som si kupit od firmy NutriBiotic kupit tablety GSE a nosovy sprej, tiez od tej istej firmy. Chcela som len vediet tvoj nazor na tento tovar, ak s nim mas teda skusenosti. A ci je ucinny, ci si GSE nemam radsej kupit niekde inde :) Dakujem

RNG

Nuz ten hoogle ma v 0.16 g, tj v jednej davke = 4 kvapky len 24 mg carvacrolu ale 120 mg olivoveho oleja. Tj je to rozriedena a draha slabota. Naviac je to palive iste, preto odporucam oreganove entericke kapsule, ktore sa rozpustia az v crevach, tj nepalia ani zaludok ani hrdlo a usta.

RNG

Nuz ja odporucam brat z toho oreganoveho oleja z NOW 3 x 2 kapsule. Je totiz v kazdej kapsuli zarucene 55%, tj 100 mg carvacrolu, kdezto v tom druhom vyrobku nevidim nikde zarucene mnozstvo carvacrolu.
Ale mozes to striedat, lebo aj to druhe obsahuje rozne proticandidove a dokonca protiparazitne zlozky.

zuzca66

a predsa len este posledna otazka RNG, ak mam candidu support,(-odkaz odstránený-) 2x2 kapsule denne, mam brat aj oregano oil kapsuly, ak ano cca kolko a mam aj allibiotic vsetko od NOW...dakujem....:)