ANOREXIA - ako sa jej zbavit??

hmmmmmmmmmmm

Ahoj, tak podla toho, co pises, to anorexia na 100 % nie je...to je jasne...ale mam tiez 2 kamosky, co maju rovnaky problem ako ty..cely den jedia a maju obe 42 kg pri vyske 160cm...a nepriberu ani kilo, aj ked zjedia 3-krat tolko ako ja...Ale chod s ty radsej k lekarovi, moze to znamenat aj nejaky problem so stitnou zlazou...

jacquelin

prepac, nevsimla som si ze si chalan... a co som si citala co si jedol, tak anorexie sa naozaj nemusis bat, skor niecoho ineho...

jacquelin

no ty holka podla toho co pises anorexiu nemas urcite!! ja mam anorexiu a jem maximalne 200kcal za den + sa snazim tych cca 300 spalit cvicenim... snazim sa nic nejest a ked nieco zjem co ma viac kalorii ako napr. rozok, idem to vyvracat, takze ak nemas problem jest, nemas vycitky ked nieco zjes a chces pribrat mas akurat tak dobry metabolizmus alebo nieco so stitnou zlazou alebo tak.. a zavidim ti mrte...

Alternativa

Ahoj, opakujem, ze komplexne vysetrenie Ti da istotu, ze nejde o chorobu. Vela spi, a CERSTVA zeleninka a ovocie vo velkom :D

Alternativa

A si unaveny? Ak si v puberte, byva to. Verim, ze lekari nic nezistia, treba mat vsak istotu. Budes zrejme ten stastny, ktory bude dlhodobo stihly :D.