Dali ste druhú šancu?

Príspevok v téme: Dali ste druhú šancu?
stanley

Hlavne pre baby..mám 19 a pred 3 týždňami mi dala "moja slečna" kopačky...no resp. sme sa pokojne rozišli s tým, že si dáme akoby pauzu na premýšľanie (ona che), no a povedala, že neskôr áno, pôjde to...chcem sa ale opýtať slečien, či dali svojmu chalanovi druhú šancu, keď vo vzťahu nespravil vôbec nič zlé a miloval!!! Mám teda aj ja skúsiť sa opýtať, či by sme to neskúsili nanovo? Aké s tým máte skúsenosti, aj "páni"? Ďakujem krásne za postrehy

liliienka

vies ked ja sa pretvarovat nedokazem... a niekedy som bola strasne protevna :( proste mi vadilo aj ked "nedychal do rytmu"... Akoby som si nebola ista, ci ho fakt tak lubim.. Po jednom dni co nie sme spolu, je to strasne a citim ako mi chyba... Ale co ak sa dame dokopy a napr. po 3 ci 5 mesiacoch alebo aj po roku dostanem ten isty pocit a rozideme sa... Nechcem nam ublizovat. Ale ani neviem co by bolo najlepsie :((

stanley

Prosím Ťa v mene všetkých chlapov, daj mu šancu...toto je strašný pocit, ja ho dokonale poznám a neurob to, čo mi urobila moja zlatá slečna...skúste to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!

No a ku mne, dneska mi zavolala, tak sme kus pokecali, len tak o živote, niečo som jej kukol na nete, čo chcela, no zaujalo ma jedno slovíčko, ako ma oslovila niekde v polovici telefonátu: "MILÁČIK"..ach, či ju ja len ľúbim :D

liliienka

No ja som sa prave dnes rozisla s chalanom...presne tak ako si pisal, ze nic sa v podstate nestalo, len som proste citila, ze uz to nie je take a mozno by sa zisla "pauza" aj ked som to nikdy neuznavala... Teraz len revem a stale uvazujem ci som spravila dobre, ale uz som to vyriekla a obaja sme plakaliiiiiiii :( strasne moc.. Mozno si fakt uvedomim, ze mi chyba..teda ja v to dufam, lebo ja viem, ze lepsieho chalana na svete uz nenajdem.. Ale ako ste pisali, ze nech za nou chodi a tak este pred tym ako ona vyriekla to "ano" teda NIE, to podla mna nie je dobre, mna by to este viac odradilo...

stanley

Vieš, čo som urobil? Po tom, ako sa so mnou rozišla som zobral otcovi auto, cestou jej kúpil ružu (a iné darčeky)..prišiel k nej domov, počkal kým sa vybúva, zaklopal na okno a potom som prišiel ku nej...no a myslím, že to bolo dostatočne veľa na to, aby povedala áno(inak som sa jej hodil aj tak trochu do nárućia, no nejak to nevydalo) a spýtal som sa jej vtedy priamo, či bi mi nedala druhú šancu (hoci som ja nič nespravil pre ten hlúpy rozchod) a ona povedala, že nie, že mi všetko vadilo a teraz chce byť sama bez chlapa, lebo by sme my aj tak nemali na seba čas, lebo ideme na VŠ (BA-TN) no a ona by chcela mať čas pre seba, pre rodinu a kamarátov..no a mňa nespomenula..ktovie prečo?! Asi som pre ňu nebol dosť dôležitý...no a je dobré, keby som to skúsil nanovo, ale od kamarátsva, lebo teraz niesme ani to..vadilo jej, že som jej veľa písal (sms-ky)..tak teda nanovo, ale neviem, keďže tá VŠ je tu stále, no ale sem tam ma prezvoní ona sama (ja nie, iba odzvoním), napr, aj včera...idem jej napísať list...a potom ju ním niekam pozvem..je to správne? Veľmi ju mám rád, ba dokonca by som mohol povedať, že po 1,5 mesiacu ju stále ĽÚBIM!!!!

suns

STANLEY - oblec sa, chod, zazvon u nej, vezmi ju do narucia, daj jej krasnu pusu.. to je jedine, co mas urobit! ak budes cakat, a ona je taky dlhy cas bez teba, zacnu jej vrtat v hlave vselijake myslienky.. - nedopadne to dobre..ver mi! nic ju lepsie nepresvedci, len tvoja laska!viditelna! CITITELNA! ked ju nebude citit, neuvedomi si, o co pride, ak sa s tebou rozide.. pretoze ine ani nespravi - po tak dlhom case, sama, bez teba... potrebuje, aby si jej dokazal, ako ju milujes! len tak sa moze spravne rozhodnut! UKAZ JEJ TO! ako ju milujes.....ver mi, je to tak..druha sanca je moznost, ako ukazat pravu lasku! neboj sa! BOJUJ, ak sa oplati... drzim palce

stanley

Noooo, nejde len o mňa..ona vie, že ja chcem, ale bolo mi jasne povedané, že chce byť sama a nájsť myšlienky, ale už prešlo dosť času a teraz sme možno aj kus "pohádaný" tak neviem, či je správny čas. Ale čakania už mám pokrk...lenže neviem neviem, či dostanem druhú šancu, lebo teda chcela byť sama a dokonca sa plne koncentrovať na Výšku tak neviem. Ako sa to spýtať? Len tak jednoducho? Asi jej napíšem list a potom to nejak obalím....lenžo keby chcela ona, už by sme boli dávno zase spolu.... :-(

slavuska

Vies co...ked tak citam to co si napisal...mal by si sa k nej hned vratit...naco to vsetO?NACO TO ODLUCENIE?UZ TERAZ SI POCHOPIL,ZE JU POTREBUJES...ALE CI TO CHAPE AJ ONA..vZDY MUSI NIEKTO UROBIT PRVY KROK,TAK SA ODHODLAJ A UROB HO..LEBO TO BUDES LUTOVAT DO KONCA ZIVOTA.a v tom mi ver..daj na moju radu.Drzim prsteky:)

Soraja

ja si myslim, ze druha sanca je v pohode, pokial nejde o neveru, vsetky problemy sa daju vyriesit a po rozchode si asi jeden druheho zacne vaic vazit. Aspn u mna to tak bolo. priatela mam ovela radsej a ovela vaic si ho vazim. No ale zalezi od situacie a od ludi, kazdy je iny a niekotri su nepoucitelni...

stanley

Môžem sa ešte na niečo opýtať? Cítim sa ako debil...jedná sa o vzťah, ktorý som sem už písal a dohodli sme sa, že na chvíľu si nebudeme písať a ja som súhlasil, ale včera som bol na diskotéke a ona bola na inej a mne bolo smutno a bol som kus v alkohole, tak viete..som jej napísal, ale nič zlé, len, že ju mám rád a že som rád, že sa baví a že som si veľmi želal, aby sme boli na tej akcii, kde bola (ružiná) spolu...ale namal som písať, to je isté a písal som asi 3x a pár krát aj prezvonil, no a dovtey som pekne vydržal 2 týždne...prečo som to urobil? Teraz neviem, či som to zase neskazil...ach ach ach

stanley

No tak sme sa cez sms dohodli, že si zavoláme a ja som zavolal (akcie na mobile)...no ale to už je preč, včera mi to povedala teda, že nech jej nevolám na mesiac...atď. No a ja to urobím, len nevie, či po tom mesiaci dostanem nejakú príležitosť si s ňou niekde vyjsť...mám ju strašne rád