Ako na zlcnik?

MILA79

Bolesti zlcnika su z nervozity a z jedla.. jedzte zdravo zasportujte si a namiesto auta pouzivajte aj nohy..To je kruta realita...dajte si aj fazulu a cicer, hrach a ne vzdy len maso, omacky, a knedle..a kolace..NEDAKTE SI HO VYBTAT ,LEBO BUDETE MAT VADSIE PROBLEMI..

branislav

Ahojte vospolok,

Mam v celku zvlastny problem so zlcnikom a neviem co to je a ako si poradit...zijem v Anglicku a mam 33 rokov...Nakolko ma moc nelaka navstivit lekara v tejtom krajine ,tak sa obraciam sem,citim pichanie v oblasti zlcnika na pravej strane po rebrom ,ale zvlastne je ze iba v polohe ked soferujem na osobnom aute ,ked ale zodvihnem pravu ruku bolest prejde dam dole zase pride,ke chdim stojim lezim nic len v tej polohe ,uz som to mal asi pred 2ma rokmi ale cca po 10dnoch to zmyzlo a teraz sa to vratilo,ono to nieje ukrutna bolest ale skor otravna a pri soferovani je to neprijemne a dost som z toho nervozny ...dakujem za kazdu radu....s pozdravom branislav.. :-)

lewka909

Ahojte všetci čo mate problémy zo žlčníkom.Ja sa chystam za týžden na operaciu daju mi ho celý von.Bojim sa kolko ma to bude boliet budu mi to robit laparoskopicky.

RNG

Canca piedra nielen rozpusta kamene, ale je mierne antimikrobialna, takze pit ju na bolavy zlcnik je dobre pre akekolvek priciny.

ladybird

zdravim, chcem sa opytat ludi, ktori maju skusenost s bolestou zlncnika, ak pocitujem miernu bolest zlcnikam je vzdy znamenie, ze ide o zlcnikove kamene??dakujem

RNG

Bryndza je nepasterizovany produkt a casto ma v sebe neziaduce bakterie. Moja zena raz z toho lezala 3 dni v horucke(to bolo pred rokmi, ked som este nemal striebornu koloidnu vodu, teraz ked zoberiem kdekolvek na svete nieco nepasterizovane, dam si frtan striebornej vody a nie su ziadne problemy))

RNG

Mimochodom, chanca piedra je aj ciastocne protizapalova a antimikrobialna, ale nie natolko,ako niektore ine, ktore donekonecna omielam na fore...

Alternativa

Presne taketo cosi som pred viac rokmi prezivala - jasne zlcnikove bolesti a vysledky vsetky boli negativne. No, divny pocit...zeby hypochondria :D? Vraj chronicky zapal nemusi sono ani krv ukazat, tak to uzavreli lekari. Postupne som zistila, ze bolesti mam po zjedeni cohokolvek s makom a bryndzou. Takze skoncila som s milovanym makom a bryndzovymi haluskami :D. A dnes si uz trochu dam, ale len trochu.