Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

sedacie kupele na hemoroidy

Príspevok v téme: sedacie kupele na hemoroidy
gigi

chcela by som , aby mi niekto poradil, ake kupele su dobre na hemoroidy.. z lekarne mam mast Mastu M, no rada by som vedela, co ine este zabera a urychluje hojenie.. skusala som kupel z Borievkovej esencie od firmy Just- je vraj na to urceny, no po 3 dnoch nenastalo zlepsenie.. vdaka za vsetky rady a prispevky

syndiluca

Repik lekarsky rovnako ako kora z Duba obsahuju ucinne latky= triesloviny. Ich ucinkom sa problemove oblasti a hlavne sliznica stiahne. Preto je dobre striedat odvar z dubovej kory a z repika. Harmancekovy odvar je vhodny, ak sa vyskytuju v tejto oblasti trhlinky, ma totiz protizapalove ucinky.
Dalsim sposobom ako si pomoct su lokalne mastre, kremy, gely.
Ak vsak kupele a volnopredajne produkty nepomozu, je treba navstivit lekara, ktory predpise lieky na posilnenie zilovych stien.

ciaoo2

sedavé kúpele sú fajn, ja som si robila kúpele v dubovej kôre a do toho používala hemostop gél, mne to pomáhalo

ja hemoroid

jednoznacne DUBOVA KORA:::!!! ja som mala hemoroid vonkajsi, a na druhy den tam nebol , proste zmizol po jednom sedacom kupely ktory trval asi 20 minut.. ( dubovu koru varit asi 8 minut na miernom ohni.. dva polievkove lyzice,asi do pollitra vody. a potom to vyliat do lavora zriedit zo studenou vodou tak aby sa dalo sediet. (vlazne) a posediet si asi 20 minut.. .. mne to pomohlo. uz na druhy den som nic nemala!!!

ubolená

ahoj a čo sedací kúpel v repíku to poradili mne neviem či je to správne?? a dajaké čípky alebo ešte mastičky mám faktu čípky a masť a homeopatické čípky z BOITONU

mjanik

leni a všetci ostatní-vyhľadaje akupunktúru a nechajte sa preliečiť-obyčajne zmiznú už po prvom sedení a to vám stojí zato

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

sedacie kupele na hemoroidy - Fórum - ZDRAVIE.sk