milovat a lubit

lilli

elablue..hej hej nahneval sa na mna ze som mu povedala len lubim ta. Lebo pre mna je lubit menej ako milovat a on to vie. Chcela som ho len podpichnut, ze co na to povie..:) amilujem ta si hovorime vvzdy ked to tak citime. .. cize casto a nestraca to na vahe..

emala

panika, samozrejme, ze svojho partnera milujem najviac na svete, lubim ho vyse kona, ale z velkej vacsiny si povieme, ze sa lubime. Viem, ze on to slovo nikdy nepovie len tak do vetra a z jeho pusy to nejde casto, nie je to rutina ako v americkych filmoch, kde pri rozlucke si to povedia dvaja ako bodku za vetou...
elablue, suhlasim s tebou:)

agina

Niekto medzi tym vidi rozdiel, niekto nie.Velmi zalezi na tom, kto to ako chape tu postupnost mat rad, lubit a milovat.

elablue

My si s priatelom hovorime lubim ta ale aj milujem ta,striedame to tak vselijako.Lubim ta sa mi paci viac.Lilli to akoze vazne sa tvoj urazil?A co je maly ci co?Nechapem take detinske spravanie u chlapa.

lilli

presne ako vravi panika..milujes len RAZ .. povedalo mi to vela ludi, kttorí boli ZAMILOVANI..jeden chlapec sa pri tom doknca rozplakal, ked sme sa bavili o lubim a milujem ta. Vraj on miloval uz jednu a vie, ze svojej terajsej priatelke nikdy neovie, ze ju miluje a ani ziadnej inej

lilli

..emala no vsak to je pravda..ty mozes milovat svoju vlast..ak je to slovo pre teba vhodne tak tak to ma byt. Ja hovorim o sebe ako to vnimam ja a moj partner..ktorý sa vcera urazil ked som mu povedala IBA lubim ta

emala

Ja si myslim, ze to je to iste, ako uz niekto povedal, hra so slovickami...Ked mi partner (37) nezne povie lubim ta, je to uzasne...lilli neviem, ci lubim kamaratov. Ale milovat mozes aj vlast:)))

lilli

u mna je to velky rozdiel..fakt..moj priatel ma 29 rokov a aj ked mal predtám 8rocny vztah mne povedal ako prvej milujem ta .. Nevyslovil sice tito 2 slova mne ako prvej zene ale vraj to tak prvý krat pri mne citi..ze ma miluje, zboznuje...a ze lubit..lubit znamena kamaratov, rodinu, svojho psika..mat rad zas cokoladu a atd. Ja v tom robim velky rozdiel.