Pridajte sa ku mne

Príspevok v téme: Pridajte sa ku mne
gulocka

takze od zajtra chcem zacat chudnut,mam 14 rokov,161cm a 53 kg,najviac tuku mam v okoli brucha,ktore stahuhujem,teraz po 3 rokoch idem racionalne schudnut do konca tohto roka chcem kraaaaaaaaaaaaaaasne ploche brusko,kazdy napiste kolko kto chce schudnut a kolko vazi a jeho vysku,budeme si radit a kazdy den napiseme co sme zjedli ,tak sa pridajteeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!

Ria_94

Gulocka, to máš trz 21 rokov? Ja som mala 18-ky pri výške 183cm 56kg... Potom som začala robiť, a v priebehu roka a pol som sa vyšplhala na 70.... A tiež s priateľom začíname *chudnúť*... Chceme si uoraviť stravu, aj nejaký pohyb.... Len ti chcem napísať, že postavu môžeš mať aj geneticky danú... Skús sa pozrieť na rodičov, alkej sú stavby... Ak si po nich zdedila silnejšiu postavu, asi kju nezmeníš... A ešte stále je lepšie vyzerať ako žena, než nejaká vychrtlina (áno, tie, čo mi predtým závideli, ma tak bežne volali).... Trz sú ony vychrtlé bulimičky, a ja mám krivky, ktoré sa dajú chytiť ;-) skús sa na to pozrieť tak :-)

gulocka

lenze ja som mala vahu 47 a chcem sa k nej vratit,lebo teraz ked si dam rifle tak ma strasne tlacia a prede ma netlacili,pribrala som preto,lebo ja som bola na klinike detskej psychiatrie,lebo som nevedela zaspat,mala som uzkost,no doma sa kazdy den vazim a kontrolujem,no tam som sestricky nechcela obtazovat po prve a po druhe som nechcela aby do mojich zaznamov nepripisali dalsiu diagnozu,takze 46 kg to je priblizne moja terajsia vaha,no ale este ani neviem,v zivote som este nechudla takze toto je prvy raz co som sa pevne rozhodla ze idem schudnut,predtym som bola akurat ani chuda,ani tucna,teraz som sa spytala rodicov ci som tucna a oni povedali ze som pri sebe,tak to je uz co povedat,lebo toto este nepovedali,najhorsie na vsetkom je teraz mam pekne ruky,predtym boli tak vychudnute a trcali mi kosti,ale stale som mala brucho a zadok,proste nerovnomerne rozlozeny tuk a ja sa chcem zbavit tukov z brucha za kazdu cenu

kiki

gulocka-'mam hranicu 42 kg a menej urcite nebude,teeeeeeeeeda a max46'
Tak toto urcite nie je zdrave.Pri vyske 161 cm a 53kg si viem predstavit ze ak zacanes cvicit, vylucis sladkosti, sladke malinovky,biele pecivo a pod. ak schudnes 3 kg tak to bude tak maximum co by som ti odporucala.Tvoje telo sa stale vyvija a ak ozdravis svoj jedalnicek tak sa ti upravi aj vaha.Ja mam 155cm, mam priatelky podobnej vysky a ver mi aj mne je 50kg akurat,ak nie si vtacej konstrukcie tak 46kg je pre teba podvyziva.Neporovnavaj sa so spoluziackami ktore maju takuto vahu.

pata.k

zle som to teraz napisala - tym som nemyslela, ze TU sa drzia tie drasticke diety, ale inde a tam ten prispevok mal patrit, nuz, aby sme sa chapali.. tak vam vsetkym drzim palce, aby ste so sebou boli spokojne, ale aj bez diet ste urcite krasne..

pata.k

ja som nenarazala na nikoho.. som to myslela vseobecne a nie na teba.. napisala som to zhodou okolnosti do tejto temy, ale malo to patrit do vsetkych tem, kde sa drzia drasticke diety.. pa

anjelicek

gulocka s tymi malinovkami urcite prestan.ja som ich tiez moooc lubila.ale nielen kvoli postave som prestala,ale obsahuju aj dost farbiv,a ecok.a vazne sksu rano nalacno aj tu teplu vodu s citronom.a potom cez dne kuldne aj do minerlaky si vytlac citron,budes to mat miesto malinovky:-)) drzim palce

anjelicek

pata ako neviem ci narazas na mna,ale tie BMI su fakt blbosti.nedrzim ziand ediety a kosti mi netrcia.som rada ze si uz konecn emozem obliect vypasovanejsie tricka,ale rada by soms i est eobliekla aj kratku suknu,ci kratasky