Tabletky Costi-pomáhajú

keky

mám bolesti v oblasti žalúdka, tak v tej jamke, ale také ako beby som tam mala neaký kamienok a nemôže mi spadnúť. Prejde mi na chvílku keď sa napijem vody ale toje len na chvílku. Mám to aj v noci.Prosím nemáte niekto takéto problémy poradte mi čo to môže byť a ako sa toho zbaviť.
Ďakujem

pali76

Janika ja mam to iste ako ty a mam vred na dvanastornoku a skusal som aj trojkombinaciu tych liekov pomohlo ale po dvoch rokoch sa to vratilo a neviem co mam robit, mam to uz 13 rokov, ked ta zacne boliet alebo budes mat taky blby pocit v bruchu daj si mlieko alebo nieco mliecne to by ti malo pomôct aspon na chvilu, ja som pil mlieko ked som sa v noci zobudil na bolesti napil som sa mieka a po asi piatich minutach to preslo a pokojne som zaspal

silvias

Janika ja to poznám ja to mám stále ten tlak je to blbý pocit neopysateľný.
Ten kto to nezažil nevie čo to je!!!

janika

no presne a ja mam taky pocit, ako keby som tam mala nejaky blok, a hlavne sa bojim preto, lebo mi to ide na srdiecko, a potom spanikarim...

silvias

No vieš janika ja som mala bolesti stále ma bolelo brucho aj pichalo ma niekedy mala som stále taký blbý pocit na bruchu a stále mi bolo zle a zle.
Potom som bola na gastroskopii - hadica do brucha a tam mi zobrali vzorku a zistili mi že má helikobaktera vybrala som 3-kombináciu antibiotík a od vtedy t.j. už 4 roky mám všeliaký iné problém y stále mám tlak na bruchu nemôžem dýchať stále mi tam niečo blokuje a tak.
Asi skúsim aj ja tú štavu aloe vera!!!

janika

RNG-chcela by som sa ta spytat, ci tie tlaky co pocitujem nemozu byt aj od srdiecka, neviem som uz z toho zufala, trva to vyse dvoch mesiacov, nieco zjem a ako keby som mala v bruchu kamene, a potom to prechadza na lavy prnik, na gastre som bola-na ultrazvuku, vsetko v poriadku, na hadicu sa ist bojim