Veľká hrča v prsníku...

Príspevok v téme: Veľká hrča v prsníku...
cooldjka

Ahojte.Mám cerstvych 18 rokov a v pravom prsníku som si nasla obrovskú hrcu. Mam relativne velke prsia,preto neviem,ako dlho ju tam mam. neboli,ani nie je zacervenana,nemam teplotu,ale tlaci sa smerom vonku z prsnika,smerom k bradavke,teda je najlepsie hmatatelna na pokozke bradavky. Velka je asi ako golfova lopticka,moze mat rozmery,ze by sa vosla do zovretej dlane. Neviete mi povedsat co s tym..?co to moze byt? odkedy som ju nasla,tak sa nezvacsila ani nezmensila.ma taky hrckovy povrch ako zrezenina nejaka,lenze som sa nikde nebuchla..mohol by prosim napisat niekto kto mal napriklad aj tukovu hrcku,ze ako sa to prejavovalo,odstranilo..adt..budem rada za kazdu reakciu..dakujem. a drzte prsty

meea

no myslim, ze ak by to bola rakovina, ktorej sa mozno bojis, tak uz by si tu nebola, keby to bolo take velke. Takze myslim, ze to nebude to najhorsie. Je strasna kopa inych veci, co to mozu byt a pravdepodobne su. Po ultrazvuku prs budes vediet o dost viac.

cooldjka

aby som nezabudla,u doktorky som bola dnes rano,objednala ma na vysetrenia,ale nepovedala mi,co mi je,preto by som sa rada poradila pred tym..