Skleroza multiplex

tina78

RNG ale ty nemas SM, kedysi som bola uplne hotova z toho co pises, dnes to uz ani poriadne necitam

ja hovorim keby neurolog trpel SM tak vie o com to je aj jeho liecba by bola o inom ako niekto kto nema ani paru a nacital si par kapitol zo skript
nechcem nikoho urazat to fakt neni mojim cielom

len keby to bolo take jednoduche tak uz by si nas tu vyliecil a nie stale nam nukal svoje vyrobky
daj nejaky ucinny liek ktory ma vylieci a ked budem na tom zle ako ten pan z kosic ze nebudem mat ozaj uz co stratit tak kludne sa dam aj na riskantnu cestu liecby

RNG

Tina 78, ked ti je smrt prijatelny bocny ucinok liekov ci lekarskych zakrokov, tak sme na uplne inej rovine.
Mne totoz nie je prijatelny ziadny skodlivy ucinok toboz hrozba smrti.
Naviac ja mam moje obchody uz vyse 3.5 roka zavrete, tj tu neponukam nic. Len ludi oboznamujem a roznych alternativnych doplnkoch, ktore pouzivaju rozni znami lekari s velkym uspechom.
Opakujem, su to prostriedky, neskodne potravinove doplnky, ktore tito lekari odporucaju a sami pouzivaju s uspechom. Samozrejme bezna tlac a televizia ovladana medickym a farmaceutickym monopolom o tom mlci, takze si povazujem za humannu povinnost vas tu o tom informovat. A to aj na ukor mojho cenneho casu, co casto odskriepim na ukor spanku a rodiny.

tina78

RNG ty tu vzdy popises take veci

kmenove bunky embryi boli velmi uspesne na parkinsonove ochorenie a na SM
a darmo mi tu budes prezentovat svoje vyrobky

este jeden pokus skusali na slovensku v Kosickej nemocnici volalo sa to restart imunitneho systemu
zakladalo sa to na principe ze zlikvidovali vlastnu kostnu dren ozarovanim, kostna dren ma silu sa znova obnovit a vytvarat zdrave krvinky
nevyhodou je, ze ak vam ju zlikviduju tak dokym sa neobnovi hrozi pri najmensej infekcii smrt

neviem ako ten pan dopadol co sa dal na to, jedine co viem ze odchadzal z nemocnice po svojich bol to nejaky 4Otnik ktoreho stav bol uz dost zly

RNG

Justina, oba omega 3 oleje su v tele potrebne na hromady funkcii. Ale na poskodene nervove obaly, a to je problem s SM, je treba najma DHA, ine materialy mame v tele v dostatku, ale zdrojov DHA je dost malo, sami si vieme vytvorit casto primalo na take masivne poskodenia. Preto doplnok je rozumny pristup k tomu.

Reklamy na kmenove bunky su krasne, prax vsak nie je az taka uspesna zatial. A ospobne si nemyslim, ze je to jedine geneticke, ved si sa s tym nemarodil a nieco v zivote ti to sposobilo a udrzuje.
Znacne uspechy sa tu dosiahli enzymatickymi cisteniami, zvysovanim imunity, najma viralnej a roznymi adaptogenami. Tj nielen kmenocve bunky, ale aj ovela jednoduchsie a radove lacnejsie prostriedky, nie vsak tie, co odporucaju lekari, zialbohu. Ti na stravu a doplnky potracvin "neveria" oficialne, hoci v USAS su prave lekari najvyssi spotrebitelia doplnkov, az 90% lekarov dnes pouziva doplnky na sebe, a len 1.5% sa ich odvazi poradit ci predpisat svojim pacientom.
Logika, ze pre teba to nie je dobre, ale ja to beriem je zarazajuci kontrast prinajlepsom.

justína3

Ale ja som čítala, že práve EPA je na prenos signálov v mozgu a mieche a DHA hlavne na cievy, srdce. Tak ako to potom je.

RNG

Na poskodene nervy treba najma polortovar, DHA. Pre ludi s poskodenym myelinom odporuicam davky DHA vyse 1 gram vo forme triglyceridov=forma v rybach. Forna fosfolipidov je ptre telo ale az 8 krat tak ucinna, preto odporucam radsej krill olej, co na tuto formu DHA a odporucam z neho az 2 gramy pri nervovych poruseniach, ako je SM(MS)
Krill olej je aj vyborny zdroj antioxidantov, ktore su pomocne pri regeneracii, proti poskodeniam atd.

justína3

Chcem sa spýtať RNG na EPA a DHA, ja beriem čistený rybí olej, kde sú len omega 3, EPA - 500mg a DHA 140mg v 1 tobolke. Stačí jedna denne alebo viac? ĎAkujem za odpoveď.

nefinka

:estrada - a prečo nie??:) počula som, že väčšina báb, čo majú SM si automaticky vyžiadali cisarsky, ale ja som bola toho názoru, že načo sa nechať dobrovoľne kvázi operovať, keď to nie je za potreby?:)a takisto ten zážitok, to sa isto nemôže s cisárskym porovnať:) ale priznávam, že už pri najsilnejších kontrakciách bez epidurálky som si v tom momente nadávala, že prečo som nezvolila cisársky, ale tak zvládla som a kebyže mám ešte raz rodiť, znova by som šla normálne, dá sa to vydržať:)

millena2

Ahojte,
chcela by som niekoho spýtať, či je možné dať si operovať krátkozrakosť laserovým excimerom pri tejto diagnóze. Absolvoval to niekto? Ďakujem.