Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skleroza multiplex

RNG

Justina, oba omega 3 oleje su v tele potrebne na hromady funkcii. Ale na poskodene nervove obaly, a to je problem s SM, je treba najma DHA, ine materialy mame v tele v dostatku, ale zdrojov DHA je dost malo, sami si vieme vytvorit casto primalo na take masivne poskodenia. Preto doplnok je rozumny pristup k tomu.

Reklamy na kmenove bunky su krasne, prax vsak nie je az taka uspesna zatial. A ospobne si nemyslim, ze je to jedine geneticke, ved si sa s tym nemarodil a nieco v zivote ti to sposobilo a udrzuje.
Znacne uspechy sa tu dosiahli enzymatickymi cisteniami, zvysovanim imunity, najma viralnej a roznymi adaptogenami. Tj nielen kmenocve bunky, ale aj ovela jednoduchsie a radove lacnejsie prostriedky, nie vsak tie, co odporucaju lekari, zialbohu. Ti na stravu a doplnky potracvin "neveria" oficialne, hoci v USAS su prave lekari najvyssi spotrebitelia doplnkov, az 90% lekarov dnes pouziva doplnky na sebe, a len 1.5% sa ich odvazi poradit ci predpisat svojim pacientom.
Logika, ze pre teba to nie je dobre, ale ja to beriem je zarazajuci kontrast prinajlepsom.

justína3

Ale ja som čítala, že práve EPA je na prenos signálov v mozgu a mieche a DHA hlavne na cievy, srdce. Tak ako to potom je.

RNG

Na poskodene nervy treba najma polortovar, DHA. Pre ludi s poskodenym myelinom odporuicam davky DHA vyse 1 gram vo forme triglyceridov=forma v rybach. Forna fosfolipidov je ptre telo ale az 8 krat tak ucinna, preto odporucam radsej krill olej, co na tuto formu DHA a odporucam z neho az 2 gramy pri nervovych poruseniach, ako je SM(MS)
Krill olej je aj vyborny zdroj antioxidantov, ktore su pomocne pri regeneracii, proti poskodeniam atd.

justína3

Chcem sa spýtať RNG na EPA a DHA, ja beriem čistený rybí olej, kde sú len omega 3, EPA - 500mg a DHA 140mg v 1 tobolke. Stačí jedna denne alebo viac? ĎAkujem za odpoveď.

nefinka

:estrada - a prečo nie??:) počula som, že väčšina báb, čo majú SM si automaticky vyžiadali cisarsky, ale ja som bola toho názoru, že načo sa nechať dobrovoľne kvázi operovať, keď to nie je za potreby?:)a takisto ten zážitok, to sa isto nemôže s cisárskym porovnať:) ale priznávam, že už pri najsilnejších kontrakciách bez epidurálky som si v tom momente nadávala, že prečo som nezvolila cisársky, ale tak zvládla som a kebyže mám ešte raz rodiť, znova by som šla normálne, dá sa to vydržať:)

millena2

Ahojte,
chcela by som niekoho spýtať, či je možné dať si operovať krátkozrakosť laserovým excimerom pri tejto diagnóze. Absolvoval to niekto? Ďakujem.

estrada

A ešte som sa chcela spýtať, prečo si rodila normálne? Chcela si to zažiť? To chápem :-) Alebo iná príčina?

estrada

Nefinka, gratulujem ti a prajem ti, aby si sa cítila dobre. Ja sa toho absolútne nebojím, ani choroby sa nebojím, veď ja som bola za 5 rokov 2x na infúzkach, mala som málo plakov, iba teraz bol stres, tak sa to trošku na MR zhoršilo, ale fungujem úplne normálne. Len mám už 33 rokov, SM mám od 27 rokov, a neviem, s manželom to nešlo, lebo nechce mať so mnou deti, možno s niekým iným by to šlo, ale to je vo hviezdach. Myslím, že aj mne by bolo veľmi dobre tehotnej :-)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.