Konizacia

Príspevok v téme: Konizacia
BronaPotasova

Ahojte,prave som doma na PN po konizacii. Bola som v nemocnici od stvrtka do pondelka a dva tyzdne by som mala lezat na PN. Dolezite je nechodit a lezat v klude. Krvacanie je vzdy na 5 az 7 den, kedy sa odlupuje chrasta po zakroku, nakolko je to otvorena rana. Otvorena rana znamena, ze navonok sa citite fajn, ale vnutri to nie je zasite, je tam iba chrasta a keby ste po operacii nelezali,mohlo by dojst k predcasnemu krvacaniu. Ako ma poucili, toto krvacanie sa velmi tazko zastavuje, a mohlo by dost aj k vykrvacaniu. Na 10 den po operacii budu vysledky histologie, kde Vam povedia, ci zobrali dost tkaniva a nemusite ist opat pod skalpel.

Kedze uz mam 30 rokov, nevztahuje sa na mna ockovanie, ale odporucam kazdej zene do 26 rokov, aby sa dala zaockovat. Predidete tak psychickej ujme pri zistovani diagnozy a neprijemnym pocitom pri hospitalizacii.

driny4

ani nevieš ako som rada, že si sem tých pár info o konizácii hodila.. Práve dnes som si bola dohodnúť termín konizácie v nemocnici...Je to fajn počuť priamo od niekoho konkrétneho kto to prežil čo človeka čaká a neminie...Ď))) a prajem skoré uzdravenie..