Problem s mocenim

Príspevok v téme: Problem s mocenim
laama

Mam taky zvlastny problem, ze sa nedokazem vymocit v pritomnosti inych ludi... myslim napr. niekde v bare na WC. Jednoducho potrebujem pokoj a sukromie. Musim sa na to hrozne sustredit...a aj to nezarucuje, ze to pojde. Ale ak to uz "zacne" tak nie je problem. V predskolskom veku som si sposobil "uraz" na WC, ked mi tam niekto vbehol... myslim,ze to ma spojitost. Viem,ze je to skor psychologicky problem, ale skuste niekto poradit...alebo napisat nejaku linku na web, kde sa riesia teketo veci...

robinson1

Ja mam ten isty problem,je to dost obmedzujuce. neviem kde je chyba, mozno je to vazne len o psychike, lebo ked som v "nalade" tak s tym nemam az taky problem, ale kvoli tomu nemozem byt stale opity...poznam chalana kt mal taky isty problem a po istom case to bolo ok, snad sa to stane aj mne, inak ak sa to nezlepsi asi skusim lekara. ak by niekto vedel o nejakej uzitocnej inf, dajte vedet. dik

kiwemai

aj mna sa to stava...uz roky...nie vzdy, ale zase na druhej strane casto...neviem v com to bude, ale ked som chodila na zakldaku, tak som na wc velmi nechodila, ze vydrzim az pridem domov...a to bola tusim chyba...to asi mam z toho, ze neraz v sebe zdrziavam...

bircof1

je to cisto psychicka zalezitost.......mam jeden napad ale jke trochu ujety, skus ist na disku, nieco viac popit myslim alkohol, ten uvolnuje zabrany a ist sa vymocit, myslim ze takto postupne by si mohol prekonat psychicky strach mocit na wc v bare :) ale to je len moj napad, alebo chod ku psychologovy inak neviem poradit :)