Velmi hruby penis

Príspevok v téme: Velmi hruby penis
nastuska99

prosim poradte mi,som este panna,a chcem mat sex so sv.priatelom,zatial sme sa len prstovali,ale mne sa zda jeho penis hrozitansky hruby,sice nemam skusenosti s inymi ale len tak z obrazkov,ja som take hruby este nikdy nevidela,aj sa bojim mat s nim sex,kde to preboha do mna napcha...pomocc, ja neviem,alebo sa mi to len zda,alebo penisy su vacsina take hrube, skuste okolo toho nieco popisat. dakujem....

Batman151515

Zdravím čítal som si tému teda by som sa chcel vás žien spýtať čo je pre vás približne hrubé už čo taksie znášate a je pravda že inakšie to znáša a ide dnu keď ma žena 15 a keď ma 25 alebo 30 nie ? A už keď sa pýtam dokonalosť je aká čo sa týka hrúbky a dĺžky nehovorím o Tom čo uspokojí každú individuálne niečo iné ale taká vytúžená predcstava ktorá by zodpovedala tomu čo chcete je aká ? ?

Zena

Mam problem...moj priatel ma velmi hruby penis..je nam spolu krasne vie si ma pripravit všetko klape ako ma byt..len je to velmi bolestive...na druhy krat..aj tak ..az som trosku aj krvacala...neviem co mam robit..mame sa velmi radi...dakujem za radu...

gobere

Penis Extender - track.prolongsystem.sk Ja ho pouzivam cca 3 mesiac, nosim ho aj v noci. Zatial som nameral z povodnych 13,7cm zlepsenie na 14,9cm, takze spokojnost.

Patez356

Caute mam na vas otazocku mam partnerku ktora mala predtym chalana z hrubym a ja ho mam dlhsi a hrubkou tak 15 az 17 cm a myslym si ze ju nedokazem az tak uspokojit aj ked ona hovori opak ale uz sa mi stalo ze vravela ze akeho ho on mal hrubeho

leninov pes

podľa vašich prispevkov mate tak 14-15, takže moje zlate vezmite si babiky a hrajte sa a neriešte tu hrubky a veľkosti.... keby tu napisala dospela žena tak ine by boli odpovede.