Jej depresia znicila nas nadherny vztah...

Príspevok v téme: Jej depresia znicila nas nadherny vztah...
romantik

Priatelka trpi na pp, ukludnovala sa prejedanim, cize z anorekticky sa vyvinula bulimicka. Depresie na seba nenechali dlho cakat. Velmi sme sa milovali a priatelka sa natolko bala(bezdovodne), ze ju opustim alebo prestanem milovat, az ma napokon po najtazsom zachvate opustila tym njakrutejsim stylom (vycitky, nadavky)... Opakujem bez najmensieho podnetu z mojej strany...
Neskutocne ju milujem, ale ona ma uz asi nenavidi, neviem co mam robit...

romantik

Musim zabojovat, na to som predsa zvvyknuty!!! Potrebuje ma silneho a vyrovnaneho!!! Jedine tak vo mne najde oporu...

shakt

mamca to si krasne...prave tym mostom moze byt laska,ktora nas spoji,ale je to velmi krehky most,ako ho zocelit aby vydrzal?? aby sa nezlomil a nerozdelil nas prave na tie brehy? ten most,moze byt aj komunikacia..len musime pochopit co ti druhy chcu povedat...
romantik,vsetko co sa deje ma nejaky vyznam,ale pochopis ho az casom,ten vztah ta robi lepsim clovekom,a lepsimi ludmi sa stavame prave skrz trapenie a bolest.

mamca

Shakti,hej,aké tam brehy,ja nie som ani na jednom,tak šup sem ku mne doprostred rieky,urobíme most medzi ľuďmi.