Pur bkanca or pasion dance??

larinka

Pur Blanca alebo Celebre? ktora znich je taka lahka svieza vona?...a oplati sa kupit 1 z tych 4 vonaviek co su bez alkoholu(pur blanca celebre.....)maju 75ml...take vysoke chude flasticky a stoja okolo 220Sk

ninika

pasion dance je strasne silna vonavka taka vecerna mne pripomina vonu k vecernym satam..mna z nej osobne boli vzdy hlava hehe

sasinka

celebre je celkom pekna vona,sice premna uz nie..ja sa uz stym nemozem vonavkovat...proste ked ju citim vzdy ma rozboli hlava..asi preto,lebo som ju denno-denne pouziwala a uz ma omrzela..

larinka

a co hovorite na vonavku celebre?
mnoho ludi hovori ze ich po case vonavka pur blanca omrzi
a je vyhodne kupit vonavku co su tie 4 pur blanca celebre a tak dalej?co maju 75ml...vydrzia dlho?

beBe

Ahoj. Pur Blanca je skvela. Harmonicka - krasna - cista - jednoducha - nevtierava - lahka ... nemam k nej co uz dodat . Patri medzi moje srdcovky ... ale momentalne pouzivam (čupa čups - modry - to je toaletna voda anjelov :-)) ). Passion Dance je temperantna - korenista - silnejsia - tazsia - osobne ma neoslovila ... ale 100 ludi = 100 chut... voni :-)

sasinka

alexia mas moje sympatie :D..ja milujem tu vonu najprv som si chcela objednat ten set Pur blanci..vies co je krem vonavkaa gulicka..ale to by ma wyslo draho:D tak som chcela len tu toaletnu vonu..no potom mi nasadila chobaka do hlavy pasion dance..ale ostawam wernaa..purblanca go go..xaxa..dufam ze ma nesklame