KONECNE ODPOVED?

Príspevok v téme: KONECNE ODPOVED?
nic nevediaca

Ahojte..ste tu len citam silikonove prsia,,decolen a potobne veci ktore su viacmenej celkom zaujimave,no vlastne odpoved som este nestihla nejako zaregistrovat,preto by som sa chcela popytat,ci teda existujen ieco,cokolvek co by mohlo dopomoct ku zvacseniu poprsia okrem silikonov,som schopna spravit cokolvek len prosim konecne poradit a odpovedat,dakujeeeeeeemm pekneee..:):):)

elle

To nie je o sebavedomi, ked som bola mladsia, vadilo mi to. Teraz mam perfektneho chlapa, ktory by moje prsia nevymenil za umelinu :-) A vlastne, tvar je dolezity, nie velkost.

nic nevediaca

TY mas take stastie ze prsia mas co:/
achj jo...jak vam zavidim baby.:(
keb y som aspon vedela ze do kolkych rokoch mi mozno mozu narast aj ked aj tak pochybujem ze s ato niekedy podari.:(:(:( pomooooooooooooooooooooooooooooccc

nic nevediaca

aaa ty by si si chcela dat tie silikony??? Kolko by to malo potom vlastne stat???
Ked ja uz neviem co robit,ale asi cokolvek:) No ide aj o to ze co ak by sa operacia nevydaril a a ako casto by som s tym mala chodit ku lekarovi vies starat sa o to a tak...

elle

Z HAK ti mozu narast, ale iba docasne, kym si na to telo nezvykne. Tieto tukove bunky su na prirodzenej baze, malo by to prist asi na bud. rok. Skoda len ze to bude tak drahe :-(

nic nevediaca

ale ide o to ze ja silikony nechcem urcite...chcela by som nieco na prirodnej baze alebo cokolvek ineho::)
a pocula som ze aj z HAK by mohli dost narast nevies nieco o tom?:)

elle

Silikony by mali nahradit kmenove tukove bunky z inej casti zenskeho tela, napr zo zadku, z brucha. Nepocula si o tom?