Niet úniku...

Summer_

veny5 ja tiez nemam menzes a bojim sa pretoze ako kazda baba aj ja chcem raz zazit pocit, ked budem drzat dieta v naruci,,, Moje dietako! Ale bojim sa ze som si tento sen znicila, zakopala hlboko pod zem...
A v sebe citim uz len bolest, strach a prazdno... Ale nic s tym nemozem robit, mam uplne zviazane ruky...

awde

Holky a vy si myslite, ze ja som zdrava? tiez mam ppp, inak by som sa neodvazovala do toho hovorit. som vsak starsia ako vy, a mam to aj ovela dlhsie...ale uz mam hadam taku benignejsiu formu:)

veny5

Citas mi myslienky :), akurat som ti chcela o tom napisat. Neviem, ci budem mat deti.. minuly rok som stratila menzes a nemala som ho 9 mes. Teraz mam ale len "vdaka" hormonom. Slubila som gynekologovi, ze sa pokusim vazne nieco uz robit, ale nejde to! Uz milionkrat som zlyhala, som nemozna, neschopna, hnusna, spinava a vsetko co je negativne! Som clovek bez duse, bez usmevu, bez lasky...sama so svojim prazdnym telom.. :( rob nieco prosim ta, nech nedopadnes ako ja!!! Ty este mas cas a nadej. MUSIS!!!

Summer_

awde sama neviem... nenacala som tuto temu lebo chcem pomoc, ale preto lebo som to nezvladala tak som to sem proste napisala... co si myslis ze je take lahke dostat sa z toho?

veny5 tiez to tak citim... je to akoby som bola ziva mrtvola... clovek ktory nezije, len preziva a citi tolko bolesti ze to normalny ludia nepochopia!
Veny5 este ma tak napadlo, ked uz sa trapis tak dlho ma to nejake zdrav. nasledky? Napr. mozes mat deti?

veny5

Ja mam 23 rokov...svoje najkrajsie roky zivota som "prejedla a prevracala". Aj ku psychiatricke a psychologicke som chodila...a nic :(. Neviem si predstavit svoj zivot bez jedla...chcela by som zomriet a este raz sa naodit! A zit ako normalna zena a nie ako nejaky ludsky odpad...

Summer_

veny5 7 rokov? :( ja som znicena po dvoch! Moja musis to mat strasne!!! Preco nedokazeme zit normalne? Hm? Preco nam ppp vzala zivot? USMEV... :(

awde mam 17 a nedokazem to nikomu povedat... a okrem toho nechcem pomoc, pretoze pomc znamena zacat jest ale to mne nejde... trapila by som sa este viac a trapila by sa aj rodina co kamarati /aj ked tych uz vela nezostalo/... Je to stratene... :(